-
Postów
427 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Forum
Manuale
FAQ
Galeria
Ogłoszenia
Sklep
Blogi
Odpowiedzi opublikowane przez Patrox
-
-
-
To dopiero poczatek, za sezon 2017 zapowiada sie sporo grubiej. Nowe koła itd
-
Moc na obecna chwile to 390 ps i 800 Nm, zawieszenie pneumatyczne sprawuje sie lepiej jak fabryczne, ma wiekszy zakres pracy oraz auto prowadzi sie bardziej przewidywanie. PArametry kola to 4x 10x21 et 30 z oponami 245/30/21
-
Przedstawiam wam swój democar
Auto do A6 3,0tdi 313 ps z 2013 roku
Z wyposazenia to nie bede sie rozpisywał ale ma praktyczni wszystko prócz jakis drobiazgów min:
-panorama
-pneumatyka
-distronic
-kamery 360 stopni
-bang-olufsen
pełen s line
-full elektyrka wszystkiego
Zmiany moje to zewnetrzny bodykit z carbonu
-pełen ukłąd wydechowy z koncówkami akrapovica
- zawieszeni pneumatyczne ( okucia Hp-Driventech + Airlift performance). Wszystko sterowane z telefonu
-Koła przez nas produkowane PG-Forged o rozmiarze 10x21
- Okleina auta
-Ospoilerowanie MAxton design
-Zmiany mechaniczne to kompletnie nowy ukłąd hamulcowy z Rs7
-Sportowy intercoler od Wagner Tuning Polska
- program silnika
-Sportowy ukłąd dolotowy
-
Auto fajne i warte modzenia. Zapraszamy na dalsze modyfikacje, zawieszeni i airide tez ci zamontujemy i załatwimy.
-
Witam, chciałbym przedstawic mozliwosci tuningu silnika 3,0 tdi oraz 2,0 tdi mechaniczne.
Każdy boryka sie w ciepłe dni aby znależc wydajnieszą chłodnice IC która nie oszpeci naszego samochodu.
Poniżej przedstawiam mozliwosci tuningu oraz zastosowane czesci przy silniku 3,0tdi. ( W przypadku 2,0tdi jest to analogiczne):
W pierwszej kolejności musimy pomysleć o wiekszej chłodnicy intercoolera która dostarczy nam wiecej tlenu oraz obnizy temperature powietrza doładowanego. Z pomocą przychodzi nam niemiecki producent Wagner Tuning którego chłodnice pasuja plug&play oraz nie traci sie gwarancji producenta.
W drugiej kolejnosci musimy przerobic układ wydechowy. Seryjny jest dośc restrykcyjny przez normy oraz swoja konstrukcję. Zastosowanie komór w tłumiku powoduje zawirowania spalin oraz cisnienie zwrotne. Upgrade na wydech o konstrukcji przelotowej oraz zastosowanie wiekszej średnicy rur wydechu wydłuza żywotnośc dpf o ok 20% oraz znacząco obniża temperature spalin( EGT).
W trzeciej kolejności zmieniamy oprogramowanie pracy silnika które pozwoli nam na uwolnienie zapasu jaki zawsze zostawia sobie producent tzw chiptuning.
Po czwarte możemy zmodyfikować turbosprężarkę na odpowiednik większy lub całkowicie na inna. Zastosowanie większej sprężarki zwiększy nam ilość spalin w układzie, obnizy temperature EGT a co za tym idzie w całym zakresie zwiększy nam sie moc.
Zastosowanie w silniku 3,0tdi 240 ps CCWA sportowego intercolera niemieckiego producenta Wagner Tuning, sportowego filtra powietrza wraz z przerobieniem dolotu pipercross oraz srobienie od połowy sportowego układu wydechowego pozwoliło na osiagniecie:
263 ps i 566 Nm nie ruszając oprogramowania silnika.
Zmieniając mapę mozna uzyskac dodatkowe 83 Ps i 84 Nm
W silniku 2,0tdi nie ma az tak duzych przyrostów gdyż seryjne sprzgło jest bardzo słabe i nie pozwala na takie udogodnienia. Jednakże zastosowanie wyżej wymienionego setupu znaczaco wpływa na dynamike samochodu.
-
Mamy w ofercie kilka wersji colerów customowych oraz dedykowanych do A4 b8. Wystarczy napisac do jakiej mocy, jaki silnik i z pewnoscia cos dobierzemy.
-
Jaki tam teraz jest przebieg ? Auto miało kiedyś jakaś przygodę ?
76 tys
A czy czasem autko nie poszło/miało iść na handel...
Tak miało isc, wstrzymałem sprzedaz bo chciałem pojechac na worthersee oraz kilka zlotów polskich. Wiekszość juz odbyłem wiec znowu idzie pod młotek bo czas na kupno coś na prawde grubego...
-
-
Miło nam poinformować że po długich próbach udało nam sie zrobic jeden z najmocniejszych 3,0tdi w polsce. Auto jest naszego bardzo dobrego klienta który kupił samochód od poprzedniego własciciela gdzie było robione w profesionalnej firmie Dynosoft w Katowicach. W firmie dynosoft auto wyjechało z mocna 370 Ps oraz 680 Nm oraz zainstalowany został tzn spiderboot który umozliwia fleshowanie po złączu diagnostycznym nie ingerując w pamięc procesora. Aby móc zrobic program pod nowe modyfikacje musielismy usunąc spiderboota i zacząc pracować na całkowicie seryjnym oprogramowaniu. W aucie została zmodyfikowana sprężarka na bardzo dużą która bardzo obnizyła nam temperature EGT. Dodatkowo został zmodyfikowany ukłąd paliwowy oraz dokonany duzy przegląd.
Efekt jaki udało nam sie uzyskac po strojeniu to 407 Ps i 720 Nm.
Poprzednio auto było juz na prawde szybkie a po upgradzie banan włascicielowi nie schodzi z twarzy .
Modyfikacje auta:
-wydech 3 cale + DPF out
-Duża sprężarka
-Sporo wiekszy intercooler
-Większa wydajnosciowo pompa wysokiego cisnienia
- oraz pare innych drobnych modyfikacji -
Cena nie nie współmierna do ceny klienta z zewnatrz. Współpracujemy z serwisem i jak cos potrzebuje to robią nam.
:)
-
Pierwszy mod, lampy bi xenon ze zmieniona soczewka od A4 B8
postanowiłem ze do takiego klasyka nigdy żadna czesc nie bedzie z zamiennika tylko wszystko z oryginału:Oto pierwsze zakupy:3 z 4 swiec były spalone i zostały dzis wymienione:We wtorek jestem umówiony w serwisie Audi na wszystkie oleje i filtry aby miec dalsza kontynuacje serwisu . -
gratuluję rodzynka!
co tam będziesz modzić?
NA pewno wsadze grila od s4 black plus gratke dolna do zderzaka sline, tył s line na 2 wydechy a reszte to sie zobaczy:)
Jakby ktos mial linka jak zamontowac kratke od s4 do zderzaka sline to porposze
-
Skądś znam ten samochód
widze że w dobre ręce trafił i Tomek mega dba o niego
-
Jako że jestem na etapie szukaniua klasyków zachciało mi sie nabyc jednego z osttanich małyszów jakie były produkowane.
Pacjent to 1,9 tdi AVF 130 ps z 6 skrzynia zarejestrowany 22.12.2004 roku
A teraz najlepsze: samochód kupiony od lekarza kliniki niemieckiej ( własciciel 1939 rocznik
), jeden jedyny właściciel, auto bezwypadkowe, dko konca serwisowany w AUDI ASO.
Przebieg: uwaga oryginalny potwierdzony i przetrzepany na wszystkie strony 101 tys kilometrów.
Wyposażony nie jest jakos super ale dobra baza do modów:
Szyberdach
Grzane d*py
Siedzenia Sport
Zawieszenie 1BE + sufit czarny
Tempomat
Bluetoth
Worek na narty + siedzenia składane
Kupiłem go jako raryt bo żaden obecnie samochód nie jest tak bezawaryjny jak stary potrzciwy małysz.
A oto dla niedowiarków mozna zobaczyc jak auto potrafi wyglądac przy tak niskim przebiegu:A oto kierownica i gałka po 100 tys kmAuto nie myte od spodu, tak jak kupiłem sciagnałem od spodu zobaczyc co i jak
-
Sprzedaje gdyz planuje inwestycje w firmie. Auto ma seryjna moc bo robiłem roboty gwarancyjne w serwisie Audi. Dołozone zostało do konca bang olufsen. Jesli ktos bedzie chciał program to zrobie w cenie auta.
-
Witam, w związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia chcielibyśmy zrobić ukłon w kierunku uzytkowników A-4 klubu i nie tylko i przeprowadzić grupowy Chiptuning. Aby przeprowadzić grupówkę musi zebrać się minimum 10 samochodów. W przypadku ponad 30 samochodów cena może jeszcze ulec zmianie na kożyść klienta
Przykładowe ceny.
A4 B6 sterownik EDC15 diesel i ME7 benzyna
A4 B7 sterownik EDC16 diesel i MED9 benzyna
A4 B8 sterownik EDC17 i MED17 benzyna
Diesel:
>> Sterowniki EDC15 cena po rabacie 900zł
>> Sterowniki EDC16 cena po rabacie 1000zł do 4 cyl
>> Sterowniki EDC16 cena po rabacie 1050zł powyżej 4 cyl
>> Sterowniki EDC17 cena po rabacie 1100zł do 4 cyl
>> Sterowniki EDC17 cena po rabacie 1200zł powyżej 4 cyl (cena uwzględnia
>> ewentualną zwyżkę za napęd 4x4)
>>
>> Benzyna:
>> Sterowniki ME7 grupa VAG cena po rabacie 1100zł
>> Sterowniki MED9 grupa VAG cena po rabacie 1250zł
>> Sterowniki MED17 grupa VAG cena po rabacie 1400złWszelkie informacje i ewentualne zapisy prosze kierować pod moim numeren telefonu 530 33 33 38 Patryk
Serdecznie zapraszamy
1.bigsasza - Golf 1.8 20VT AUQ TIP, DP, FMIC wtryski 380cc od 1.8T BAM2.kw - BMW e90 M47N2 122PS manual, seria3.adams_82 - Audi a3 8L silnik 1.9tdi AHF seria4.Maniek 71 - 1.9 TDI 110PS5.Elo0 - VW Golf AFN Variant6.tomi82- Octavia II 1,9 TDI BXE Seria7.sqet Passat b5 1,9 tdi 130 km8.sk8rudex - Audi A4 B5 1.9 TDI 115KM AJM - wirus + zaślepienie EGR (Seria)aktualna lista -
Polecam autko bo jest na prawdę niesamowite. Mało osób na forum dba o auto tak jak Piotrek.
-
Tu jest nawet taniej i w kolorze ale niestety nie wydam tyle na spoiler. Za poprzedni nówke dałem 400zł i to jest realna cena do zapłaty
-
Do pelni szczescia brakuje lotki tylnej od rs4 ale dostac ja w normalnych pieniadzach jest nieosiągalne
-
Spoko turdzi, nikt tu nie robi tajemnicy
, puszka jest od 3,0TDi a reszta naszej konstrukcji. Począwszy od srodka tłumika a na koncówkach kończąc.
-
A kto powiedział ze to ori puszki z S4? Wydech jest przelotowy, Dp po raz pierwszy zrobilismy z tak gruber rury 3,5 cala, reszta 2,5 cala
-
Mirku bardzo łądne koła i idealnie pasuja do tego auta. tylko tak jak pisałem, hamulce , hamulce hamulde. Do tego koła musi byc duzy hebel aby wypełnić dziure. Póki co wyglada jakby do A4 1,6 benzyny z tarczami ogryzkami załozyc pakier RS. Poszukaj od A6 biturbo i zobaczysz ze bedzie pieknie
-
Romco, załozyłem oryginalne tarcze od RS5, wytoczyłem dystans i jestem w fazie testowania. póki co narazie jest ok
A6 c7 3,0 bi tdi by Patrox
w Audi A6/S6/RS6
Opublikowano
Modyfikacja trwa do tygodnia czasu a koszty sa zawsze ustalane indywidualnie po ogledzinach i wyborze materiału.