Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aris181

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Ja do tej pory tak jeżdżę poduszki silnika wymienione przeguby drążki nowe banan jeden ... jedynie jedna tuleja coś ostatnio kolega mechanik na wózku zobaczył że jest trochę krzywa to je wymienimy ale wątpię że to może być przyczyna.. na zimnym jak skręcam w prawo lekko mi magiel strzela ale już 2 raz jest okej może być to wina maglownicy?
  2. Okej dziękuję za podpowiedź sprawdzę na pewno pozdrawiam
  3. 3 wymienione nówki z meyle ..strona pasażera od skrzyni jest stary przegub .. myślisz że takie wrażenie że jest coś odkręcone przy dziurach mógł by dawać przegub?
  4. Witam odsmażam kotleta...u mnie ten sam problem występuje w audi B7 ..coś stuka lata jak by było odkręcone takie ala pływanie metalu... niby z prawej strony niby w okolicach skrzyni biegów .. wymieniłem poduszkę od skrzyni biegów bo stara była już zmęczona z kolegą mechanikiem myśleliśmy że to na bank to lecz niestety nie .. sprawdziliśmy każdą jedna śrubkę we zawieszeniu luzy i nic ...a stuki nadal są najbardziej przy małej jeździe przy dziurach plus zauważyłem jak hamuje przód tył to tak jak by coś przeskakiwało..zostało nam zobaczyć kolumne macphersona i całe amorki .. jedynie jeszcze klocki jakiś czas temu były wymienione
  5. A nie ma żadnych dobrych firmówek zamiennych?
  6. Witam gdzie mogę dostać nowe głośniki wysokotonowe tzw "piszcałka" na allegro są same komplety głośników ...
  7. Witam mam problem z lewą stroną zawieszenia wjechałem w dziurę , myślałem że nic się nie stało więc tak jeździłem ponad miesiąc , później przy skręcie na maksa w lewo zaczęło mi podbijać koło , kolega mechanik wymienił przeguby , bo wcześniej się odzywały więc na logikę wymieniliśmy je i ... co nic nie dało , później zobaczyliśmy że łączniki stabilizatora są lekko wybite i główny wahacz wygiął się zmieniliśmy i nic , później może łożysko okej sprawdziliśmy luzy ma wymieniamy a tu nadal jest tak jak było .. na podnośniku jak dajemy jedynke i w lewo to nic nie trze , a jak już jest na ziemi auto to podbija koło aż trze i podnosi nawet do góry lekko zacisk , amortyzator wydaje się dobry jeszcze go sprawdzimy ale na początku chcemy pół ośkę od przegubów zmienić na inną , ta moja wydaje się prosta ale od tej dziury może lekko gdzieś jest walnięta dodaje że na zbieżności też byłem i jest wszystko dobrze ...
  8. Witam czy to normalne że przy skręcie na maksa najczęściej w lewo czasami tarcia są wahacz o wahacz audi a4 b7
  9. aris181 odpowiedział(a) na aris181 temat w 1.9TDI
    zauważyłem też że lekko zaczął się pocic po prawej stronie uszczelka od głowicy czy to możliwe że przez krótkie odcinki w taką pore roku tak się dzieje ? bo latem nic takiego nie miało miejsca? Te silniki 1.9 tdi 116km brb lykaja olej ?bo ostatnio po przejechaniu ponad 1200 km musiałem dolać niecałe pół litra... sam juz nie wiem o co chodzi bo od strony kabiny na załamaniu uszczelki z pod klawiatury po lewej Też się lekko poci... wycieków na ziemi tak nie widać... a mechanik krzyknął mi za wymianę uszczelki z pod głowicy Plus planowanie jakieś tam uszczelniacze itp ponad 3 koła a mi się wydaje że to za dużo...na razie zmienię tą pokrywę od zaworów i zobaczę jak będzie bo przy załamaniu od strony kabiny ta pokrywa do bloku czy tam głowicy równo nie idzie tylko leciutko pod skosem...wiec chyba jest zdeformowana
  10. aris181 odpowiedział(a) na aris181 temat w 1.9TDI
    Jak z tego co wiem nawet producent uszczelek zaleca dawać silikon tylko na zalamaniach a gdzie można tanio kupić nową pokrywę ? Widziałem jakieś zamiennik firmy NTY na allegro niby porównywalny do oryginału za 450
  11. aris181 odpowiedział(a) na aris181 temat w 1.9TDI
    Pierwszym razem ciekło przy załamaniu uszczelki koło rozrządu bo mechanik nie dał silikonu na załamaniach a teraz już drugi raz cieknie bardziej od strony kabiny i po lewej stronie na środku przy korku wlewu tam właśnie gdzie jest egr i turbina a korek oleju wymieniłem na nowy ale to nic nie dało dziękuję za informację sprawdzę tą odme czyli pokrywa nie może być zdeformowana?
  12. aris181 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam mam problem i pytanie do was różni mechanicy wymienili już w sumie 3 uszczelki od porkywy zaworów i nadal ucieka olej, separator odmy był sprawdzany dwa razy i niby jest okej...mam mianowicie takie pytanie czy taka pokrywa może się zdeformowac? Czy to problem leży gdzieś indziej np zapchanym EGR?
  13. A to już muszę podjechać do kolegi jak będzie miał czas bo ja programu nie mam okej to dzięki za informacje pozdrawiam milego
  14. Czyli co nic z tym nie da się zrobić?z opin niektórych niby pomógł półsyntetyk ale coś wierzyć mi się nie chcę aby gorszy olej był rozwiązaniem ... nalalem oleju ponad stan tak jak było wcześniej zanim go kupiłem i zobaczymy czy kontrolka będzie się załapać pozdrawiam
  15. Witam ponownie nadal mam problem z kontrolną min oleju audi a4 b7 1.9 tdi brb wcześniej myślałem że to czujnik lecz został wymieniony i nadal tak samo się dzieje... czytałem i dużo osób ma z tym problem... faktycznie trzeba lać olej ponad stan ? wcześniej jak kupiłem audi właśnie był ponad stan i nic się nie działo dopiero przy zmianie oleju i niby rady osób którzy się znają lepiej niż ja ...jak jest ponad stan to nie dobrze dla silników disla ?więc pytanie czy naprawdę w niektórych silnikach audi trzeba lać ponad stan bo audi dało d*py albo z bagnetwm lub oprogramowaniem?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.