Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ziel12

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ziel12

  1. ziel12 odpowiedział(a) na fukilas temat w 1.8T
    lepiej lej 5w40 jak wszyscy, 5w30 jest jak woda, 10w40 to syf u mnie mechanik sie pomylil i auto chodziło jak traktor
  2. ziel12 odpowiedział(a) na fukilas temat w 1.8T
    5w40 ravenol, liqui moly, valvoline
  3. ziel12 odpowiedział(a) na Dcdt temat w 1.6
    cale kompletne info masz w paczce w poscie z forum
  4. Zapewne nie ma ciśnienia i smok przytkany, w tych silnikach to podstawa a zarazem bolączką. Przechodziłem to sporo razy na przestrzeni roku po szwedzkim LL przeróżne dźwięki, sprawdź ciśnienie oleju na rozgrzanym i później warto obejrzeć smoka tak czy siak jak nie było zagladane
  5. ciśnienie sprawdzane? micha zrzucana?
  6. U mnie skv poki co 10tys bez problemu, poranne rozruchy / dlugie postoje cisza. Na zamienniki to mozesz probowac skv, swag, autologa, lecz nikt nie gwarantuje ci, ze dlugo wytrzyma- loteria, a jak ori taniej to bez solenoidu i wylaczyc u tunera bo zasypie checkiem na desce.
  7. ziel12 odpowiedział(a) na Yaro87 temat w 2.0TDI
    warto sie temu tematowi przyjrzec tak jak kolega wyzej mowi i nie bagatelizowac, pare dni temu tez mnie zaskoczyla taka kontrolka mrygnięciami wlasnie w dlugiej trasie, finalnie laweta i długi długi długi postój u mechanika bo benzyna chodzi u mnie jak diesel. Zmierzyc cisnienie, przyjrzec sie pompie, podmienic ewentualnie czujnik. U mnie cisnienie na poczatku bylo wzorowe, jezdzilem dlugi czas, myslalem pozniej , ze to czujnik szaleje, dlatego wyjalem przeczyscilem, problem znikl na dlugich pare miesiecy, ale niestety na ostatniej trasie zaskoczylo mnie
  8. smoka czysciles?
  9. jaeger uciekać z tym jak najdalej..
  10. ziel12 odpowiedział(a) na Igła temat w Silnik i Układ Napędowy
    tak wiem zgadza sie, lecz mialem na mysli mowiac swaga sięgając myślami na widok pudełka łancuch wiadomo, z napinaczem to juz niech sam oceni swoja dyspozycyjnosc na koszta
  11. ziel12 odpowiedział(a) na Igła temat w Silnik i Układ Napędowy
    skv zamontowałem z lancuchem swaga z braku czegokolwiek innego, 10k bez problemu narazie, gdyby nie inna awaria i nieruchome auto w tej chwili to bym mogl sie za jakis czas jeszcze cos wiecej wypowiedziec
  12. olej temat, ile ja sie z tym nawalczylem.. 2-3 sekundy dopuszczalne przez producenta
  13. a czy ten combi zawór moze raz brzęczeć a raz nie? bo dzis po nocy idealna cisza
  14. tutaj wstawiam ci filmik dla porownania jak to jest u mnie, pierwszy filmik to normalna praca prawidłowa u mnie, drugi filmik nagrany dzisiaj na dosc mocnym rozgrzaniu i odnosze wrazenie ze cos tam klekocze na drugim filmiku, ale to moze juz glowa wariuje. video-1569169012.mp4 video-1569321826.mp4
  15. klekot 2-3 sekundy jest dopuszczalny, gdzies tu na forum widzialem audi wystosowało nawet taką wypowiedź oficjalna, ze 2-3 sekundy to normalna sprawa, gorzej jak to trwa dłużej wtedy albo cisnienie,smok,napinacz,lancuch,pompa bądź po prostu inny olej, widzialem przypadki ze ktos np jeździł na GM zalal mobil i cuda sie działy, wrocil na GM i wszystko ok i tak sie składa, ze borykałem sie akurat z tym samym problemem i moze i borykam sie do tej pory albo mi juz głowa szaleje z powodu ciaglego klekotu wczesniej. U mnie niestety mechanik nie byl skory do moich tzw polecen zeby mi wyczyscil pierw smoka to wymienil napinacz i lancuch bo stwierdzil ze luzny i fakt byla cisza przez okolo 200km, aktualnie czasami sprawdzam dzwieki tego i niby wyglada to wszystko ok- wrzuce filmik nizej to sobie porownasz. U mnie wszystkie te cuda sie zaczeły dziać rowniez po wymianie - tak samo moja jezdzila w trybie long life i zalalem motul 5w40 8100 x-clean i zaczely sie klekoty. Jezdze dalej tragedii nie ma, u mnie dodatkowo wystepuje takie cos przy rozruchu przez 30 sekund na ssaniu obstawiam pompe sai po rozmowie z kilkoma uzytkownikami tu, ale nie jestem na tyle ogarniety zeby samemu to zbadac mianowicie ->
  16. dzisiaj na dosc mocno rozgrzanym, odnosze wrażenie ze cos tam jest nie tak, albo mi glowa juz wariuje video-1569321826.mp4
  17. oj ciezki temat dla mnie, ale dzieki
  18. dobra obadałem sprawe, jesli dobrze spojrzalem i skojarzylem to to bedzie chyba nad pokrywą obok wystajacej kostki napinacza, jutro za widnego bede walczyl z tym
  19. o kurcze czarna magia dla mnie widze ale tak czy siak wezme to pod uwage, jeśli by sie okazało ze to chodzi o tej combi zawór sai to jazda z tym przyniesie jakis klopot?
  20. jest to do ogarnięcia dla laika? jestem zielony w tym. mogłbyś troche nakierować?
  21. Zgadza sie lecz niestety towarzyszy mi dalej ten dźwięk po nocy i za cholere nie moge dojsc do tego ale narazie jezdze
  22. odnosze lekkie wrazenie ze klekocze, jestem umowiony na czyszczenia smoka na wszelki wielki. video-1569169012.mp4
  23. Dzieki za sluszna uwage, wezme pod uwage

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.