Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Discaper

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Discaper

  1. Kupiłem Anglika za 4000 tyś zł z przebiegiem 116 tyś mil, z uszkodzonym dachem i pękniętą szyba przednia. Reszta idzie na sprzedaż, więc mam nadzieję że silnik wyjdzie Max 1000 zł. Koszt robocizny 3 dni mojej pracy plus 2 dni pomocy znajomego mechanika, który to po przyjacielsku nie wziął praktycznie grosza.
  2. Super dziękuję bardzo za odpowiedź Wcześniej miałem audi A8 D3 4.2 V8 i tam tego dźwięku nie było dlatego miałem duże wątpliwości.
  3. Dziękuję za odpowiedź. Na tym filmie dużo lepiej słychać. Dosłownie w ostatnich 3 sekundach filmu. Czy taki dźwięk jest normalny? Dodam, że przy delikatnym dodaniu gazu do 1000obr/min już tego nie słychać
  4. Witam Na początek krótką historia. Kupiłem A4 cabrio 2.4 2004 rok, po 1000km zaczęły grać napinacze w glowicach diagnoza któryś padł. Szybka wymiana 2600 zł w plecy temat nie rozwiązany. Diagnoza brak cisnienia oleju na wolnych obrotach po rozgrzaniu 0.5 Bara, kupno pompy oleju , dalej to samo. Dramat. Kupiłem anglika silnik w nim chodził super. Przekładka olej 5w40 valvoline. Silnik przełożony razem że skrzynią nawet nie zaglądałam na sprzęgło. Teraz chodzi to tak jak na załączonym filmie Ogólnie jest okey ale na wolnych obrotach słychać jakby cykliczne wycie. Muszę robić jakieś adaptacje napinaczy po wymianie silnika? Rozrzad nowy INA napinacz paska PK nowy też INA. Kompresja silnika 12.5 bar na zimnym równo wszędzie. Klima alternator wykluczony sprawdzane bez paska Pk. Dziwna sytuacja z tym autem. Juz nie wiem gdzie szukac poszło kupę pracy i pieniędzy ? ps. W poprzednim silniku panewki jak nowe oringi itp przy pompie wymienione góra silnika wygląda też super, a cisnienia nie było.
  5. Cześć mam na imię Przemek jestem posiadaczem A4 B6 Cabrio 2.4. Pozdrawiam wszystkich użytkowników forum

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.