Treść opublikowana przez Mietek2951
-
Skrzypiąca kierownica przy skrecaniu
Witam czy miał ktoś problem ze VID_20200502_173022.mp4 skrzypiąca kierownicą, na początku gdy odpale auto rano wszystko jest okej ale po przejechaniu paru metrów kierownica zaczyna bardzo skrzypiec przy wolnych ruchać i ciężej zaczyna chodzić, co może być tego przyczyną?
-
Nawigacja RNS D
Witam, posiadam nawigacje RNS D, ale po wpisaniu adresu gdzie chce jechać i po przekalkulowaniu trasy na ekranie zamiast mapy wyświetla mi się strzałka na cały ekran, wie ktoś ja zmienić ta strzałkę na mapę?
-
Szyby elektryczne
Witam mam w swoim A4 B7 z tyłu szyby na korbę, czy orientuje się ktoś ile kosztowała by przeróbka na szyby elektryczne? Co trzeba kupić i podpiąć?
-
Kolor zacisków Hamulcowych
Żółte z niebieskim będą się gryźć i nie będzie to ładnie wyglądało
-
Kolor zacisków Hamulcowych
Witam mam Niebieską Audi A4 B7 Avant i w niej felgi 5cio ramienne 18stki, na jaki kolor pomalować zaciski hamulcowe tak aby pasowały idealnie do Niebieskiego Auta i srebrnych felg?
-
Przesłona wariuje
Witam mam w swojej a4 b7 lampy zamienniki w technologii bi wcześniej była tam żarówka h9 zwykla wymieniłem ja na H9 Led i wszystko było okej ale teraz po włączeniu długich świateł widać mruganie, moim zdaniem przeslona nie otwiera się do końca tylko chodzi gora dol co powoduje mruganie dlugich swiatel Dodam że na postoju gdy silnik nie pracuje jest okej wszystko działa, gdy odpale silnik też wszystko okej ale gdy ruszam to po 2 km tak się dzieje, co to może być? Ledy zakłócają pracę elektromagnesowi?
-
Problem z Ogrzewaniem A4 B7
Czytałem że brak ogrzewania może być spowodowany przez uszkodzoną uszczelkę pod głowicą, prawda?
-
Problem z Ogrzewaniem A4 B7
Mam swój komputer diagnostyczny i nie pokazuje błędów ale nie jest zaktualizowany więc nie wiem czy mu wierzyć, jeżdżę bez funkcji auto
-
Problem z Ogrzewaniem A4 B7
Witam, mam problem z Ogrzewaniem w mojej a4 b7, mianowicie kiedy komputer pokazuje np 12 stopni na zewnątrz auto grzeje tak że na 21 stopniach jest gorąco ale gdy temperatura zewnetrzna na komputerze pokazuje 4 stopnie auto wtedy bardzo slabo grzeje, gdzie może być Problem?
-
Lampa Angielska czy Europejska
Witam diagnosta stwierdził patrząc po jakiś strzałkach że mam angielskie lampy chociaż homologacja Wybita jest E. Czy jest możliwość że lampa jest angielska?
-
Nie działa światło mijania
Witam dzisiaj przestało mi działać światło mijania lewe, żarówka jest dobra, wyczytalem że w audi bezpiecznik 20 i 21 odpowiada za światła mijania i bezpieczniki też są dobre, nie ma napięcia w wtyczce na żarówkę. Mial ktoś kiedyś taki problem? Mój rozkład bezpiecznikow:
-
Podświetlenie Przycisków Navi RNS-D
Ale zauważyłem że w 1 pinie u dołu nie ma prądu, czy to mógłby być problem?
-
Podświetlenie Przycisków Navi RNS-D
-
Dwumas a odpalanie
Witam czy dwumas może mieć coś wspólnego z odpalaniem silnika? W mojej Audi mam problem z odpalaniem czasem złapie za 1 a czasem za 5tym razem, przy próbie odpalenia słychać takie przeskoczenie rozrusznika albo czasem odpali ale bardzo ciężko. Do wymiany będzie rozrusznik czy dwumas?
-
Podświetlenie Przycisków Navi RNS-D
A jakieś pomysły jak zrobić to podświetlenie?
-
[B7 TDI PD] Wyciek oleju w okolicy rurki odmy
Witam ostatnio zauważyłem że gumowa rura którą idzie od odmy na dół silnika jest zapocona olejem, czytałem że to może być wina odmy albo Turba, byłem u mechanika i powiedział że te silniki tak mają i nic z tym nie trzeba robić, jednak Ja wolę się upewnić co i jak, mieliście taki problem w swoim Audi?
-
Podświetlenie Przycisków Navi RNS-D
Jest jakaś opcja żeby zrobić to podświetlenie?
-
Podświetlenie Przycisków Navi RNS-D
-
Podświetlenie Przycisków Navi RNS-D
Ok posprawdzam piny wieczorem
-
Podświetlenie Przycisków Navi RNS-D
Wyczytałem gdzieś że to może być przez brak CANa z fisa, może to być przyczyną problemu?
-
Podświetlenie Przycisków Navi RNS-D
Witam niedawno kupilem Audi a4 b7 I zauważyłem że w Navigacji/Radiu RNS-D nie działa podświetlenie żadnego przycisku, dodam że radio nie siedziało w tym Aucie oryginalnie tylko było dokladane, wie ktoś jak naprawić ten problem?
-
Światła Sonar Led do A4 B7
Witam, zamierzam zamienić swoje Ori lampy ponieważ chce mieć lampy soczewkowe i wybór padł na Lampy firmy Sonar. Czy ma ktoś może te lampy i może mi napisać opinie o nich? Czy te lampy będą parować?