Treść opublikowana przez Mietek2951
-
Montaż oświetlenia ostrzegawczego drzwi
Witam, nie mam w swoim A4 B7 lampek ostrzegawczych w drzwiach i chciałbym je zamontować, gdzie mogę podpiąć kable od nich żeby świeciły po otwarciu drzwi? Wszystkie tematy które są na forum dotyczą tylnych drzwi więc nie są za bardzo mi pomocne
-
Montaż oświetlenia ambiente
Witam, orientuje się ktoś gdzie podpiąć oświetlenie ambiente w lampce podsufitki przód? Kupiłem dwie czerwone diody LED i konwektory żeńskie i czytałem gdzieś że wystarczy je wpiąć w miejsce gdzie się wpina oryginalnie oświetlenie ambiente w lampce. Orientuje się ktoś gdzie to wpiąć?
-
Ciekawe adaptacje/kodowania w Audi A4 B7 2005r
Witam, zastanawiam się nad kupnem Obdeleven Pro. Czy da się w Audi A4 B7 ustawić jakieś ciekawe adaptacje typu stagging licznika, doświetlanie zakrętów, clh lub inne?
-
Wymiana kierownicy plug and Play
Witam, mam założona kierownice w Audi A4 B7 2005r 4 ramienna bez multifunkcji. Czy kierownica 3 ramienna z multifunkcja będzie pasowała p&p bez żadnych modyfikacji? Multifunkcja nie musi działać ważne żeby podeszla kierownica i poduszka
-
[B7 TDI PD] Chip czy bezpieczny ? 116 na 141KM
Witam, czy chip tuning w Audi A4 B7 1.9 TDI będzie bezpieczny? Przyrosty mocy z 116km i 285nm do 141km i 340nm. Ma ktoś moze chipa w takim aucie i może się podzielić swoją opinią?
-
Problem z ogrzewaniem
Witam mam problem z ogrzewaniem w mojej A4 B7 1.9 TDI. Mianowicie jak na dworze jest więcej niż 12 stopni to auto grzeje dosyć dobrze a jeżeli temperatura na dworze spada do 6 stopni auto słabo grzeje a po chwili słabego grzania nie grzeje wgl. Wie ktoś w czym może być problem?
-
Wejścia w RNS D
Czy jeżeli do zielonej kostki 20 pin podłącze adapter ze zdjęcia to powinien działać? Chodzi o to że Teraz nie mam tam nic wpięte a w instrukcji pisze że należy to wpiąć między instalacje w samochodzie a radiem a nie mam żadnej kostki wychodzącej 20 pin z samochodu do radia
-
Wejścia w RNS D
-
Dodanie wzmacniacza pod fabryczne głośniki?
Rozwiniesz może swoją wypowiedź? Dlaczego nie?
-
Dodanie wzmacniacza pod fabryczne głośniki?
Witam mam w swoim A4 B7 seryjne głośniki i radio RNS D jakość dźwięku jest średnia przy dużej głośności i włączonym basem głośniki trzeszczą i nie jest to przyjemne, myślicie że dodanie wzmacniacza z allegro 2 kanałowego 180w rms lub 100w w rms i podpięcie go pod głośniki przednie poprawi jakość dźwięku?
-
[B7 1.9 TDI PD] Modyfikacja silnika na ~ 170KM
Witam moje Auto to Audi A4 B7 Avant 1.9 TDI 116km, chce trochę zainwestować w to auto i wydostać z tego silnika jakieś 170 koni, zamierzam zrobić chipa który da podobno jakieś 152 konie i 320nm, co radzilibyście jeszcze wymienić żeby uzyskać to bezdymne 170 koni?
-
[B7 1.9 TDI PD] Metaliczny klekot przy dodawaniu gazu
Dodam jeszcze że tak już jest odkąd kupiłem auto czyli od roku i dźwięk a i się nie nasila ani nie znika ani w żadnym stopniu nie zmienia. Panewka raczej jakby była uszkodzona to by nie wytrzymała 20 tys km które zrobiłem przez rok
-
[B7 1.9 TDI PD] Metaliczny klekot przy dodawaniu gazu
Witam, drażni mnie w mojej Audi A4 B7 1.9 TDI taki metaliczny klekot przy dodawaniu gazu, na wyższych obrotach trochę bardziej go slychac, najbardziej wyraźnie go słychać przy dodaniu gazu na sekundę i odpuszczeniu. Wiecie może gdzie zacząć szukać problemu? Na filmiku jak się wsłuchacie to będziecie go słyszeć VID_20200723_023356.mp4
-
Nawigacja RNS D zablokowana
Dzięki, pomogło ?
-
Nawigacja RNS D zablokowana
Witam wie ktoś może jak odblokować nawigacje RNS-D? Został wpisany zły kod i radio się zablokowalo, Radio jest w Audi A4 B7 zamontowane ale oryginalnie pochodzi z Audi A4 B6 sline
-
Chrobotanie na półsprzegle
Tak to było łożysko oporowe, z tego co mechanik mówił jakby się kończył dwumas to by wibrował cały samochód na wolnych obrotach i by cos strzelało też na rozsprzęglaniu.
-
[B7 TDI PD] Silnik nie równo odpala i dymi
Od razu po odpaleniu taki kłębek dymu ale tez nie za każdym razem, czasem odpala bez dymnie a czasem puści taki dymek
-
Chrobotanie na półsprzegle
A teraz? Słychać to na półsprzegle VID_20200715_203854.mp4
-
[B7 TDI PD] Silnik nie równo odpala i dymi
Witam mam problem z moim 1.9TDI chodzi o to że czasem silnik nie równo odpali tak na dwie sekundy i wtedy bardzo dymi. Ostatnio wymieniłem wszystkie świece żarowe ale problem dalej został. Wiecie może co to może byc?
-
Chrobotanie na półsprzegle
Nagrałem, dodam że przy ruszaniu nic nie szarpie ani nie stuka i podczas jazdy tak samo nic się nie dzieje VID_20200715_121929.mp4
-
Chrobotanie na półsprzegle
Witam w moim audi A4 B7 na półsprzegle słychać dziwne stuki takie jakby chrobotanie, dwumas? Za Parę dni mam jechać do Holandii autem, czy mogę jechać bez obaw?
-
Czy mogę zamontować sobie kierownice wielofunkcyjna?
A trzeba coś kodować w VCDS?
-
Czy mogę zamontować sobie kierownice wielofunkcyjna?
(Audi A4 B7) Witam, wiem że można sprawdzić po numerach z naklejki czy kierownica wielofunkcyjna będzie pasować, czy możecie rozszyfrować moje numery i czy taka kierownica wielofunkcyjna będzie pasować? Dodatkowo dodam że mam pełnego fisa, tempomat, i Radio z Navigacja RNS-D
-
Jak odkręcić zjechana srube?
Witam mam problem z zjechanym gwintem śruby od lusterka u dołu, macie jakiś pomysł jak ją wykręcić?
-
Poduszka powietrzna kierownicy
Witam wiecie może czy poduszka powietrzna z kierownicy 4 ramiennej bez multifunkcji będzie pasować do kierownicy 4 ramiennej z multifunkcja? Audi A4 B7 Avant