Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie działające tylne głośniki Audi A4 B7


Mietek2951

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem a mianowicie nie działają mi tylne głośniki, głośniki oczywiście są i są podłączone ale nie działają, dodam też że nie mam oryginalnie subufera ani wzmacniacza w bagażniku Wie ktoś jak można je aktywować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nagle przestały działać czy coś było robione?

2. Jakie radio?

3. Zaglądałeś za radiem czy są podpięte?

4. Uzupełnij poprawnie profil. 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto było kupione już z niedziałającymi głośnikami ale ostatnio rozebrałem drzwi a tam głośniki są i to podpięte 

Radio to RNS D

W radiu podpięte są tylko kostki ISO od zasilania głośników antena i gps

Edytowane przez Mietek2951
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz RNS-D w B7? To trochę dziwne bo RNS-D było montowane w B6 i to nie do końca bo ostatnie B6 miały już RNS-E. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Muskel1 napisał:

Masz RNS-D w B7? To trochę dziwne bo RNS-D było montowane w B6 i to nie do końca bo ostatnie B6 miały już RNS-E. 

Tak bo poprzedni właściciel wymienił radio bo chciał z navi a do RNS e potrzebne są Cany żeby w pełni działało a RNS d p&p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez wzmacniacza Ci tył nie zagra bo RNS-D bezpośrednio podaje tylko na przednie głośniki. Na tylne głośniki podawany jest tylko sygnał line out do wzmaxniacza, którego Ty nie masz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Muskel1 napisał:

Bez wzmacniacza Ci tył nie zagra bo RNS-D bezpośrednio podaje tylko na przednie głośniki. Na tylne głośniki podawany jest tylko sygnał line out do wzmaxniacza, którego Ty nie masz. 

Czyli wcześniej było tutaj radio które obsługiwało głośniki przód i tył a  teraz RNS D obsługuje tylko przód i do tych głośników w tyle muszę dokupić wzmacniacz z subuferem dobrze rozumiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej auto miało tylko przygotowaną instalacja pod radio i tak wyjechało z fabryki bez radia. Musiałbym zobaczyć kostki jakie są teraz podpięte do tego RNS-D. Jeżeli w brązowej kostce iso są wszystkie 8 piny podpięte to tak pewnie było. 

Masz 2 możliwości. Albo dołożenie wzmacniacza i subwoofera albo wywalenie RNS-D i wstawienie jakiegoś dobrego nie OEM radia 2 DIN, które też ma nawigację. RNS-D to już relikt w sumie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...