Treść opublikowana przez Mietek2951
-
Problem z podłączeniem radia
Tak było dokładane i tył nie grał. Które piny trzeba przełożyć?
-
Problem z podłączeniem radia
Nie, chciałem podpiąć w te kostki ci miałem przy RNS d i kostki pasują ale radio się nie włącza
-
Problem z podłączeniem radia
Witam mam problem z podpięciem radia, wtyczki niby pasują a radio się nie włączy. Ktoś może się na. Tym zna? Dodam że wcześniej miałem RNS D A na zdj schemat kostek w nowym radiu
-
Bixenon mruga przy otwieraniu przeslony
A czy taki elektromagnes można wymienić na nowy?
-
Bixenon mruga przy otwieraniu przeslony
Jeśli chodzi o manetkę to też mrugają jak pociągnę ja do siebie, taśmę kierownicy też wykluczam ponieważ wymieniałem ostatnio kierownice na multi wraz z taśmą i na starej było to samo
-
Bixenon mruga przy otwieraniu przeslony
I w tych soczewkach właśnie wariuje ta przesłona, da się to jakoś naprawić czy soczewki do wymiany?
-
Bixenon mruga przy otwieraniu przeslony
Lampy były fabryczne halogenowe ale zostały zmodyfikowane czyli dołożone zostały soczewki bixenonowe i jakieś tam pierdoły pod samopoziom
-
Bixenon mruga przy otwieraniu przeslony
1. Nagle, już to trwa jakiś czas ale teraz się znacznie pogorszylo 2. Lampy były fabryczne ale przerabiane pod Xenon ze spryskami i samopoziomem 3. Mam taki vcaner zielony i on niby nie pokazuje żadnych błędów
-
Bixenon mruga przy otwieraniu przeslony
Tak jak na filmie powyżej, nie otwiera się do końca przesłona tylko mruga, ale czasem się otworzy do końca, czasem tak mruga cały czas
-
Bixenon mruga przy otwieraniu przeslony
VID_20201121_205458.mp4
-
Bixenon mruga przy otwieraniu przeslony
Witam, mam problem w swoim Audi że w lampach bixenonowych gdy włączę długie czasem jest wszystko dobrze a czasem mruga światło jak na dyskotece jakby przesłona wariowała, jakieś pomysły gdzie szukać problemu?
-
Którędy kabel od kamery cofania?
Witam chcę zamontować kamerę cofania w Audi A4 B7 Avant w ramce rejestracyjnej, którędy mogę przeprowadzić kable na zewnątrz auta? Czy są jakieś oryginalne przejścia?
-
RNS D słabo odbiera i gubi zasięg
A czy do RNS D potrzebny jest separator antenowy? Trzeba go zastosować bo wymianie radia właśnie na RNS D?
-
RNS D słabo odbiera i gubi zasięg
A jak mogę sprawdzić ten wzmacniacz czy jest dobry?
-
RNS D słabo odbiera i gubi zasięg
Gdzie w A4 B7 Avant znajduję się wzmacniacz?
-
RNS D słabo odbiera i gubi zasięg
Wszystko dobrze jest podpięte antena podpięta też dobrze
-
RNS D słabo odbiera i gubi zasięg
Mam problem ponieważ kupiłem Audi A4 B7 z wymienionym radiem na RNS D i radio słabo odbiera i jak już odbiera to łatwo gubi zasięg nie gra tak czysto jak powinno grać. Ktoś wie może gdzie szukać problemu?
-
Kodowanie stagingu Audi A4 B7 2005r
Nigdzie nie mogę trafić na temat o stagingu na forum
-
Kodowanie stagingu Audi A4 B7 2005r
Czy można w Audi A4 B7 zakodować staging czyli to że po zapłonie wskazówka licznika i obrotomierza idą do końca i wracają się?
-
Nie działające tylne głośniki Audi A4 B7
Czyli wcześniej było tutaj radio które obsługiwało głośniki przód i tył a teraz RNS D obsługuje tylko przód i do tych głośników w tyle muszę dokupić wzmacniacz z subuferem dobrze rozumiem?
-
Nie działające tylne głośniki Audi A4 B7
Tak bo poprzedni właściciel wymienił radio bo chciał z navi a do RNS e potrzebne są Cany żeby w pełni działało a RNS d p&p
-
Nie działające tylne głośniki Audi A4 B7
Auto było kupione już z niedziałającymi głośnikami ale ostatnio rozebrałem drzwi a tam głośniki są i to podpięte Radio to RNS D W radiu podpięte są tylko kostki ISO od zasilania głośników antena i gps
-
Jak odpowietrzyć układ chłodzenia i nagrzewnice w Audi A4 B7?
Jak odpowietrzyć układ chłodzenia i nagrzewnice w Audi A4 B7 2005r 1.9 TDI?
-
Wymiana nagrzewnicy a czynnik klimy?
Witam czy w Audi A4 B7 2005r 1.9 tdi da rade wymienić nagrzewnice bez spuszczania czynniku klimy?
-
Nie działające tylne głośniki Audi A4 B7
Witam, mam problem a mianowicie nie działają mi tylne głośniki, głośniki oczywiście są i są podłączone ale nie działają, dodam też że nie mam oryginalnie subufera ani wzmacniacza w bagażniku Wie ktoś jak można je aktywować?