Treść opublikowana przez Mietek2951
-
Pilot centralnego zamka przestał działać
To napiszę jeszcze raz wszystko, Pilot od auta nagle przestał mi działać, nie zamyka auta ani go nie wybudza, wcześniej spadła na niego kulka śniegu, byłem u mechanika powiedział że to przez przerwana harmonijkę w drzwiach, harmonijkę naprawiłem lecz dalej nie działa, Scan robiłem i wyszło tylko nie ryglowanie drzwi kierowcy właśnie przez przerwana harmonijkę ale to już jest naprawione, w vcds ze sterownikiem zamka nie mogę się połączyć a moduł komfortu nie widzi wgl pilota po naciśnięciu guzika żadna wartość się nie zmienia
-
Pilot centralnego zamka przestał działać
A może to być powód nie działania pilota że spadła kulka śniegu na niego?
-
Pilot centralnego zamka przestał działać
Fotel też trzeba wyjąć?
-
Pilot centralnego zamka przestał działać
Dużo demontowania żeby zobaczyć czy moduł komfortu pływa?
-
Nisko świecące reflektory przód
Dodam jeszcze że świecą dużo lepiej i szerzej niż zwykle i 2 lata gwarancji
-
Nisko świecące reflektory przód
Dodam jeszcze że świecą dużo lepiej i szerzej niż zwykle i 2 lata gwarancji
-
Nisko świecące reflektory przód
Nie wiem bo zrobiłem to 2 tyg temu ? w razie czego mam te lampy co wysłałeś to na przegląd zmienię
-
Nisko świecące reflektory przód
To już zależy od Ciebie, ja np dołożyłem projektory BILED 3" do tego osłony irys i wygląda prawie jak Ori ksenon, myślę też nad wymianą tych osłon na osłony panamery z światłami dziennymi, ciekaw jestem jak to by wyglądało
-
Pilot centralnego zamka przestał działać
Również nie podświetli, po naciśnięciu przycisku na pilocie jedynie świeci się dioda na nim ale jeśli chodzi o auto to nic a nic się nie zaświeci ani nie otworzy
-
Pilot centralnego zamka przestał działać
To wina kluczyka czy modułu komfortu?
-
Nisko świecące reflektory przód
Dokładnie takie same miałem w swojej audi przed tym modem z tematu, tylko srebrne i moim zdaniem szkoda kasy, po roku czasu elektromagnes który tam jest mi się zespół w obydwóch lampach, poza tym słabo spasowane są do auta i moim zdaniem auto na tych światłach wygląda trochę jak "chińska podróba B7" ? Według mnie lepiej wydać część tej kasy na modyfikację swoich oryginalnych i jeszcze zostanie ?
-
Pilot centralnego zamka przestał działać
-
Czy da się to naprawić? (FIS)
Dzięki za pomoc ale kupiłem jednak w okolicy nowy (używany) licznik i podmieniłem fisy i jest jak nowy ? (dużo jaśniejszy i wyraźniejszy niż tamten stary) Cena? 40zl za licznik, jedno piwo ? i godzinka wolnego czasu ??
-
Opinie o uniwersalnej dokladce zderzaka
Zamówiłem, zobaczymy co z tego będzie
-
Opinie o uniwersalnej dokladce zderzaka
Witam co sądzicie o uniwersalnej gumowej dokladce zderzaka? Kolor karbon że względu na to że z tyłu mam zderzak z sline i ta dokładka jest obklejona folią carbon półmat Niestety zderzak sline swoje kosztuje więc chcę jakimś tanim sposobem zmienić przód auta, jak myślicie, będzie to jakoś wyglądało? UNIWERSALNA DOKŁADKA ZDERZAKA 2,5M SPOILER CARBON Białystok - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz UNIWERSALNA DOKŁADKA ZDERZAKA 2,5M SPOILER CARBON z Białystok na Allegro.pl, za 40 zł w...
-
Nowe lampy - Led
Miałem lampy ledowe nie dawno w swojej A4 B7 i nie polecam, świecą nawet ok ale to jedyny plus, auto na takich chińskich lampach wygląda z przodu moim zdaniem źle, traci swój cały urok B7, oprócz tego nie da się ich spasować za bardzo, a największy minus za to że te lampy posiadają soczewkę z ruchomą przesłona (Długie krótkie w jednej soczewce) sterowną elektromagnesem i te właśnie elektromagnesy po roku czasu użytkowania się zepsuły. I tak na marginesie w moich światłach na tych ledach się wgl jeździć w dzień nie dało, światło po prostu za słabe i w dzień nie widoczne. Ostatnio kupilem oryginalne światła i dodałem do nich projektory biled i świeca o niebo lepiej i ładnie wyglądają (jak Ori ksenony) i są ładnie spasowane. Więc myślę że po prostu lepiej przerobić oryginalne lampy
-
Czy da się to naprawić? (FIS)
Znalazłem licznik o numerze który mi podałeś ale sprzedawca zarzeka się ze licznik posiada na 100 procent immo 4 więc teraz już zgłupiałem Licznik RB8 8E0920931B kolorowy fis dopiszę pin Ziębice - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz Licznik RB8 8E0920931B kolorowy fis dopiszę pin z Ziębice na Allegro.pl, za 260 zł w kategorii Części...
-
Czy da się to naprawić? (FIS)
Mogę kupić licznik w podobnej cenie i z końcówką B i z L, który wybrać? Oba będą mieć pełnego fisa?
-
Czy da się to naprawić? (FIS)
Firma z mojej okolicy za wymianę immo i ustawienie przebiegu wołają sobie 150zl, więc chyba dobra cena?
-
Czy da się to naprawić? (FIS)
I jeszcze pytanie alternatywne, ile kosztuje wymiana samego fisa tego który mam na taki sam?
-
Czy da się to naprawić? (FIS)
Kluczyki/piloty zostają te same?
-
Czy da się to naprawić? (FIS)
Orientujesz się może jak mniej więcej to cenowo wychodzi?
-
Czy da się to naprawić? (FIS)
Liczniki są po 250zl, na jakie koszty jeszcze muszę się przygotować oprócz kupna licznika?
-
Czy da się to naprawić? (FIS)
To są liczniki kolorowe które mi podejda?
-
Pilot centralnego zamka przestał działać
Z modułem zamka centralnego, to kolegi vcds to nie wiem jaki jest, ale z wszystkimi modułami łączy się bez problemu i kodowanie czy coś też działa, Tylko z modułem zamka centralnego nie mogę się połączyć, jakby go nie było… zepsuł się?