Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mietek2951

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mietek2951

  1. Okej, dzięki. Znalazłem moduł jeszcze z końcówką P tylko że ma oznaczenie w kółeczku 28s i u góry 0056 a ja w swoim mam oznaczenie 30s i 0060, czy to ma jakieś znaczenie?
  2. Witam, pytanie dotyczy modułu 8R0 907 468 T. W tabeli pokazane jest że nie ma can a znalazłem akurat taki moduł do kupienia i znalazłem informacje że ten moduł jest idealny dla hba i ma 5 magistrali can. Jak to w końcu jest z tym modułem? Nadaje się czy nie?
  3. Mam pytanie jeszcze co znaczy ten numer s30 na module, bo nowy moduł który chce kupić ma numer s28, ma to jakieś znaczenie?
  4. Witam, mam pytanie dotyczące napędu quattro, muszę wymienić opony z przodu, czy jeżeli kupię ten sam rozmiar opon to mogę wymieć tylko przód, czy muszę wymienić wszystkie 4 opony na nowe? Opony z tyłu mają jakieś 4mm bieżnika
  5. A czy gatewey zakupiony z auta z USA będzie pasował do Europejczyka?
  6. Witam, czy to jest tak w a4 b8 że jeżeli się ma xenony to ma się też ledy z tyłu a jak się nie ma xenonow to nie ma ledow z tyłu? Czy to nie od tego zależy?
  7. Miał ktoś kiedyś problem z migającym oświetleniem wnętrza, czyli przycisku ESP, przełącznika świateł i lampki podsufitki? Stało się tak po podkładowaniu Aku jak się rozladowal Snapchat-38376842.mp4
  8. Witam, czy do A3 8v felgi o et 30 i szerokość 8j wejdzie bez problemu?
  9. Jeżeli chcesz wydać 3 tys na opony to Ja bym bez zastanowienia brał te Dunlop Winter Sport 5 SUV 235/55 R19 105 V XL » Oponeo WWW.OPONEO.PL Opony Dunlop Winter Sport 5 SUV 235/55 R19 105 V XL w Oponeo to darmowa dostawa w 24h i atrakcyjne... a jeżeli wolisz coś tańszego to te też zdadzą egzamin Fulda Kristall Control SUV 235/55 R19 105 V XL » Oponeo WWW.OPONEO.PL Opony Fulda Kristall Control SUV 235/55 R19 105 V XL w Oponeo to darmowa dostawa w 24h i atrakcyjne ceny...
  10. Bardzo śliskie na mokrym, lepiej już kupic chińskie lub używane markowe
  11. Śmiało możesz ładować 205
  12. Ostrzeżenie.. Jak padnie Wam maglownica to sprawdźcie też obowiązkowo stan pompy, w moim przypadku i podobno to częsty problem w tych autach, pompa lubi często rozwalić maglownice poprzez opiłki z pompy. Ja niczego nie świadomy wymienilem maglownice, pompy nie ruszalem i maglownica wytrzymała 2 miesiące.. Dopiero po wymianie maglownicy, pompy i przepłukanie całego układu wspomaganie działa jak należy
  13. Pasek klinowy i napinacz był wymieniony jakiś rok temu z wymianą rozrządu, czemu obstawiasz pasek?
  14. Układ był dobrze wypłukany, Pompę kupiłem nową ale nie pamiętam z jakiej firmy, coś w okolicach 450zl, wspomaganie działało w sumie tak jak zawsze czyli ani nie lekko ani nie ciężko, Działało tak jak na pierwszej maglownicy. Boje się że znów naprawie i stanie się to samo 4ty raz
  15. Witam, mam problem z A4 B7 1.9 TDI. Otóż w grudniu padła mi pierwsza maglownica zaczęła lać, wymieniłem na używaną, pojeździłem nią 5 miesięcy padła i ona, tak samo zaczęła lać, teraz wymieniłem maglownice na regenerowana, kupiłem nową pompę wody, układ dokładnie przepłukany i zalany świeżym olejem i pojeździlem na niej 2 miesiące i znów to samo.. Puszcza olej.. Moje pytanie, dlaczego tak się dzieje?
  16. Witam, co sądzicie o oponach uniroyal rainsport 5? Potrzebuje opon które dobrze kleją na mokrym i suchym i w miarę cichych na autostradach
  17. Stuka ci na wolnych obrotach czy przy przyspieszaniu?
  18. Umówiłem się na test wtrysków w Bosh ale dopiero na drugi miesiąc, czy mogę bez obaw jeździć autem? Bo naczytałem się na internecie że lejące wtryski mogą wypalić dziurę w tłoku i się trochę boję ;/
  19. Stukanie na 100 procent pochodzi z silnika, czy da radę ocenić stan wtryskiwaczy za pomocą komputera diagnostycznego, bez wyciągania ich?
  20. N47C 2010r więc tu rozrządy są niby poprawione ale rozrząd wykluczam ponieważ rozrząd jest wymieniony na nowy a pozatym to rozrząd było by słychać przy gazowaniu na luzie też a tutaj słychać stuki tylko i wyłącznie na biegu D
  21. Nikt nie ma żadnych przypuszczeń co to może być?
  22. Witam mam problem z jednym z moich samochodów, więc pacjentem jest BMW E90 2010 320d 184km, jak silnik jest zimny słychać wyraźne stuki, gdy silnik się zagrzeje stuki w 90 procentach ustają, wtryski? Samochód ładnie odpala i ma pełną moc. Stuki tylko słychać podczas przyśpieszania VID_20210409_220833.mp4 VID_20210409_220833.mp4
  23. Witam, wiem że to forum A4 ale mam do sprzedania felgi z mojego drugiego auta a nie mam pojęcia ile mogę za nie wziąć, felgi 18 cali, pomożecie mi je wycenić pi razy drzwi? Felgi w bardzo dobrym stanie
  24. Da się to jakoś wymienić?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.