Treść opublikowana przez Mietek2951
-
Montaż i działanie asystenta świateł drogowych High Beam Assist w A4 B8 2011-2015
Okej, dzięki. Znalazłem moduł jeszcze z końcówką P tylko że ma oznaczenie w kółeczku 28s i u góry 0056 a ja w swoim mam oznaczenie 30s i 0060, czy to ma jakieś znaczenie?
-
Montaż i działanie asystenta świateł drogowych High Beam Assist w A4 B8 2011-2015
Witam, pytanie dotyczy modułu 8R0 907 468 T. W tabeli pokazane jest że nie ma can a znalazłem akurat taki moduł do kupienia i znalazłem informacje że ten moduł jest idealny dla hba i ma 5 magistrali can. Jak to w końcu jest z tym modułem? Nadaje się czy nie?
-
Wymiana Gatewey pod asystenta długich świateł w Audi A4 B8
Mam pytanie jeszcze co znaczy ten numer s30 na module, bo nowy moduł który chce kupić ma numer s28, ma to jakieś znaczenie?
-
Napęd quattro a wymiana opon w Audi A4 B8
Witam, mam pytanie dotyczące napędu quattro, muszę wymienić opony z przodu, czy jeżeli kupię ten sam rozmiar opon to mogę wymieć tylko przód, czy muszę wymienić wszystkie 4 opony na nowe? Opony z tyłu mają jakieś 4mm bieżnika
-
Wymiana Gatewey pod asystenta długich świateł w Audi A4 B8
A czy gatewey zakupiony z auta z USA będzie pasował do Europejczyka?
-
Lampy tył LED vs zwykle
Witam, czy to jest tak w a4 b8 że jeżeli się ma xenony to ma się też ledy z tyłu a jak się nie ma xenonow to nie ma ledow z tyłu? Czy to nie od tego zależy?
-
Migające oświetlenie wnętrza
Miał ktoś kiedyś problem z migającym oświetleniem wnętrza, czyli przycisku ESP, przełącznika świateł i lampki podsufitki? Stało się tak po podkładowaniu Aku jak się rozladowal Snapchat-38376842.mp4
-
A3 8v et 30
Witam, czy do A3 8v felgi o et 30 i szerokość 8j wejdzie bez problemu?
-
Polecane opony zimowe
Jeżeli chcesz wydać 3 tys na opony to Ja bym bez zastanowienia brał te Dunlop Winter Sport 5 SUV 235/55 R19 105 V XL » Oponeo WWW.OPONEO.PL Opony Dunlop Winter Sport 5 SUV 235/55 R19 105 V XL w Oponeo to darmowa dostawa w 24h i atrakcyjne... a jeżeli wolisz coś tańszego to te też zdadzą egzamin Fulda Kristall Control SUV 235/55 R19 105 V XL » Oponeo WWW.OPONEO.PL Opony Fulda Kristall Control SUV 235/55 R19 105 V XL w Oponeo to darmowa dostawa w 24h i atrakcyjne ceny...
-
Polecane opony zimowe
Bardzo śliskie na mokrym, lepiej już kupic chińskie lub używane markowe
-
Polecane opony zimowe
- Polecane opony zimowe
Śmiało możesz ładować 205- Kupno regenerowanej maglownicy do A4 B7
Ostrzeżenie.. Jak padnie Wam maglownica to sprawdźcie też obowiązkowo stan pompy, w moim przypadku i podobno to częsty problem w tych autach, pompa lubi często rozwalić maglownice poprzez opiłki z pompy. Ja niczego nie świadomy wymienilem maglownice, pompy nie ruszalem i maglownica wytrzymała 2 miesiące.. Dopiero po wymianie maglownicy, pompy i przepłukanie całego układu wspomaganie działa jak należy- Uszkodzona 3 maglownica
Pasek klinowy i napinacz był wymieniony jakiś rok temu z wymianą rozrządu, czemu obstawiasz pasek?- Uszkodzona 3 maglownica
Układ był dobrze wypłukany, Pompę kupiłem nową ale nie pamiętam z jakiej firmy, coś w okolicach 450zl, wspomaganie działało w sumie tak jak zawsze czyli ani nie lekko ani nie ciężko, Działało tak jak na pierwszej maglownicy. Boje się że znów naprawie i stanie się to samo 4ty raz- Uszkodzona 3 maglownica
Witam, mam problem z A4 B7 1.9 TDI. Otóż w grudniu padła mi pierwsza maglownica zaczęła lać, wymieniłem na używaną, pojeździłem nią 5 miesięcy padła i ona, tak samo zaczęła lać, teraz wymieniłem maglownice na regenerowana, kupiłem nową pompę wody, układ dokładnie przepłukany i zalany świeżym olejem i pojeździlem na niej 2 miesiące i znów to samo.. Puszcza olej.. Moje pytanie, dlaczego tak się dzieje?- Opony uniroyal rainsport 5
Witam, co sądzicie o oponach uniroyal rainsport 5? Potrzebuje opon które dobrze kleją na mokrym i suchym i w miarę cichych na autostradach- Stuki na zimnym silniku
Stuka ci na wolnych obrotach czy przy przyspieszaniu?- Stuki na zimnym silniku
Umówiłem się na test wtrysków w Bosh ale dopiero na drugi miesiąc, czy mogę bez obaw jeździć autem? Bo naczytałem się na internecie że lejące wtryski mogą wypalić dziurę w tłoku i się trochę boję ;/- Stuki na zimnym silniku
Stukanie na 100 procent pochodzi z silnika, czy da radę ocenić stan wtryskiwaczy za pomocą komputera diagnostycznego, bez wyciągania ich?- Stuki na zimnym silniku
N47C 2010r więc tu rozrządy są niby poprawione ale rozrząd wykluczam ponieważ rozrząd jest wymieniony na nowy a pozatym to rozrząd było by słychać przy gazowaniu na luzie też a tutaj słychać stuki tylko i wyłącznie na biegu D- Stuki na zimnym silniku
Nikt nie ma żadnych przypuszczeń co to może być?- Stuki na zimnym silniku
Witam mam problem z jednym z moich samochodów, więc pacjentem jest BMW E90 2010 320d 184km, jak silnik jest zimny słychać wyraźne stuki, gdy silnik się zagrzeje stuki w 90 procentach ustają, wtryski? Samochód ładnie odpala i ma pełną moc. Stuki tylko słychać podczas przyśpieszania VID_20210409_220833.mp4 VID_20210409_220833.mp4- Wycena felg
Witam, wiem że to forum A4 ale mam do sprzedania felgi z mojego drugiego auta a nie mam pojęcia ile mogę za nie wziąć, felgi 18 cali, pomożecie mi je wycenić pi razy drzwi? Felgi w bardzo dobrym stanie- Problem z prawym opadającym xenonem
Da się to jakoś wymienić? - Polecane opony zimowe