Treść opublikowana przez Mietek2951
-
Problem z prawym opadającym xenonem
Mam ksenon bo mam ksenonowe lampy spryskiwacze i samopoziom i normalnie w ksenonach też jest ręczne poziomowanie w reflektorze którym diagnosta ustawia lampę. Lampy też samopoziomuja się po włączeniu silnika
-
Problem z prawym opadającym xenonem
Ale ręcznie pokrętłem też da się ustawić? Bo niby jest śruba i lewy normalnie się ustawia a prawy opada
-
Problem z prawym opadającym xenonem
Witam mam problem z prawym ksenonem a mianowicie po ustawieniu ręcznym i po trzesnieciu maski lub trzaśnięciu drzwiami Xenon opada trochę i tak cały czas parę razy trzasnie się drzwiami i ksenon świeci bardzo nisko.. dodam też że nie mam w tej lampie śruby do regulacji ręcznej i chcąc ją ręcznie wyregulować trzeba płaskim śrubokrętem kręcić takimi zębatkami w miejscu gdzie powinna być śruba.. wie ktoś jak rozwiązać problem z opadaniem?
-
Płyn chłodniczy audi A4 B7
Cześć, mam pytanie dotyczące płynu chłodniczego, mam płyn chłodniczy na poziomie 1cm od min jak silnik jest zimny, równe min jak silnik jest ciepły. Doleje płyn to zaraz znów do samo, auto utrzymuje ładnie temp. 90st i grzeje w środku aż miło. Usłyszałem diagnozę od mechanika "ten typ tak ma".. rozwala mnie taka porada ? dlatego pytam was, gdzie znika ten płyn skoro nigdzie nie widać żadnych śladów po nim i test UPG negatywny?
-
[B7 BKE] Zmiana oleju 5w30 na 10w40, co myślicie?
Czemu?
-
[B7 BKE] Zmiana oleju 5w30 na 10w40, co myślicie?
Do tego auta zawsze był lany Motul 5w30 x clean i pewnie przy takim zostanę, dzięki za opinie ?
-
[B7 BKE] Zmiana oleju 5w30 na 10w40, co myślicie?
Pytam bo dużo ludzi mi mówiło po kupnie auta że auto jest już za stare na taki olej i że trzeba gęstszy np 10w40 ale też nie jestem zwolennikiem zamiany olejów na inne lepkości dlatego zapytałem co wy myślicie
-
[B7 BKE] Zmiana oleju 5w30 na 10w40, co myślicie?
Chciałbym się was poradzić, ponieważ czeka mnie zmiana oleju, do tej pory lałem cały czas olej 5w30 x clean, wymieniałem go co 12-13 tkm. Samochód ma już przejechane 320tkm i ma zrobiony chip z 116km na 143km, warto zmienić olej z 5w30 na 10w40? Czy nie bawić się w taką wymianę
-
Jakie żarówki LED do podświetlenia tablicy rejestracyjnej w Audi A4 B7?
A jakie rezystory dałeś? Podeślesz link?
-
Jakie żarówki LED do podświetlenia tablicy rejestracyjnej w Audi A4 B7?
Witam, jakie żarówki LED do rejestracji kupić tak żeby nie wywalaly błędów i nie świeciły za mocno? Każde z can jakie kupiłem to wywalają błędy.. Macie jakieś sprawdzone żarówki?
-
Mce 8E0907279L czy to wersja High czy Low?
Mce 8E0907279L czy to wersja High czy Low?
-
Sterowanie radia z kierownicy
Witam, chce w swoim A4 B7 zrobić sterowanie radiem z kierownicy, wcześniej miałem radio 1 din i kierownice zwykła 4 ramienna bez multi, teraz mam kierownice 3 ramienna DTM z MF moduł z końcówką Q, odpowiednią taśmę i zmienione kodowanie, przyciski świeca, do tego mam radio 2 din z dotykowym wyświetlaczem z którego wychodzą 2 kable od sterowania kierownica, wiem że potrzebuje jeszcze jakiegoś modułu z allegro za 150zl tylko nie wiem czy to wystarczy, jeżeli kupię ten modul i wepne go między ISO a radio to co jeszcze muszę zrobić żeby MF działało?
-
Pilot centralnego zamka przestał działać
Znalazłem kluczyk z końcówką K czyli taki jak mój ale ma inne te numery że zdj Na moim jest 06 568 800 15s a tutaj 06 568 800 16s Bedzie działał?
-
Pilot centralnego zamka przestał działać
Mam okazję kupić właśnie pilot za 70zl o numerze 8E0837220C a teraz mam 8E0837220K, obydwa mają częstotliwość 433mhz, działałby?
-
Pilot centralnego zamka przestał działać
Chciałem dorobić nowy kluczyk z pilotem ale cena 600zl, słyszałem że mogę kupić używany pilot sprawny, dopisać go do auta i przełożyć grot i immo że starego pilota, i chciałbym się was zapytać kupując nowy używany pilot mogę kupić byle jaki do A4 B7 czy szukać o identycznych numerach co stary?
-
Regeneracja klosza czy nowy klosz?
Niestety mam tylko wkrętarkę i dysk z rzepem no i krążki
-
Regeneracja klosza czy nowy klosz?
Lepiej do robić ręcznie czy mechanicznie wkrętarka?
-
Regeneracja klosza czy nowy klosz?
Robić mniej więcej jak na tym filmiku?
-
Regeneracja klosza czy nowy klosz?
Ten lakier bezbarwny może to być zwykły klar kupiony w mieszalni w spreyu?
-
Regeneracja klosza czy nowy klosz?
Czyli szlif lampy papierami 800,1000,1500,2000,2500 potem pasta polerska i lakier, to przywróci lampę to stanu pierwotnego?
-
Regeneracja klosza czy nowy klosz?
Witam, mam na kloszu lampy wyraźną plamę po włączeniu światel które rozprasza trochę światło, da rady ją usunąć polerka czy zostaje kupno nowych kloszy?
-
Opinie o uniwersalnej dokladce zderzaka
-
Pilot centralnego zamka przestał działać
No więc próbowałem zakodować kluczyk który wysłałeś ale przy próbie kodowania naciskając przyciski na pilocie nie zmieniają się żadne wartości w vcds, byłem również u specjalisty od kluczyków i sprawdził mi kluczyk na testerze i pilot wysyła sygnał do otwarcia lub zamknięcia auta, w aucie żadnych błędów, klucznik próbował również różnych sposobów dopisania kluczyka ale nic nie zadziałało
-
Pilot centralnego zamka przestał działać
Wymieniałem baterie około miesiąc przed tym jak mi się zepsuł i właśnie aktywowałem go tymi przyciskami, jak się zepsuł też wymieniłem baterie żeby wykluczyć że może bateria była zła czy coś i jeszcze raz chciałem go aktywować tymi guzikami na zapłonie ale dalej nie działa
-
Pilot centralnego zamka przestał działać
I chcialbtm się was poradzić czy dam radę to sam naprawić