-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Zmieniarka CD
Hej. Czy możliwe jest że w audi a4 b8 2010 nie mam zmieniarki CD ??? Jedyne wyjście na płytę znalazłem pod wyświetlaczem ale jest zablokowane wyjęcie płyty.
-
Zabierak (imbus) pompy olejowej.
Cześć witam proszę Powiedzcie mi czy w A4 2010 jest jeszcze zabierak pompy olejowej bo z tego co gdzieś wyczytałem był montowany jedynie do rocznika 2008 a słyszałem że nie wymieniony potrafi narobić szkody
-
Światła doprowadź mnie do domu
Hej. Gdy nie mam przełącznika świateł z funkcją auto mogę aktywować funkcje doprowadź mnie do domu ?
-
Brak zielonego menu
To jak to uruchomić?
-
Brak zielonego menu
Czy funkcja doprowadź mnie do domu też jest zablokowana fabrycznie ? Można to ustawić w zielonym menu ?
-
Brak zielonego menu
Tak myślałem czytając fora. Wydaje mi się że jest 3G. Wersja zaczyna się od BNav_EU... jesli dobrze znalezalem to jest MMi 3...
-
Brak zielonego menu
Cześć. Dlaczego nie pojawia mi się zielone menu ? Audi a4 b8 2010 r ?
-
Brak zielonego menu
Cześć. Dlaczego nie pokazuje mi Się zielone menu. Audi a4 b8 2010r
Greg144
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta