Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Templariusz

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Templariusz

  1. Od kilku dni przestał mi działać bluetooth. Żaden telefon nie wykrywa bluetooth auta. Żaden błąd poza brakiem podłączonego telefonu się nie pokazuje. Radio oryginalne MMI , bluetooth też oryginalny. Gdzie szukać przyczyny ?
  2. Okazało się, że wstawili mi jakąś podróbkę za grosze. Po wymianie na Boscha check engine znikł bezpowrotnie. Zostało jeszcze kopcenie, ale to podobno przez kończący się pasek rozrządu...
  3. Witam, Z jakiś przyczyn zablokowało mi drzwi pasażera. Nie działa centralny. Wszystkie inne bez problemu. Próbowałem z pilota i kluczykiem od kierowcy. Na drzwiach pasażera nie widzę żadnych przełączników , żeby odblokować je ręcznie. Co robić ? Da się przy zamkniętych drzwiach zdjąć boczek ? Wczoraj wszystko było dobrze...
  4. Ciągle ten sam błąd się pojawia. Sonda 1 zbyt bogata dawka paliwa. Mówi, że sondę wymienił. Już tydzień mechanik go trzyma. Może znajdzie, a jak nie to może posłucham czy nie gwizda Przed oddaniem go na gwarancję byłem u innego mechanika z ciekawości. Twierdzi, że pompki są malinka i bankowo sonda... Komu wierzyć...
  5. To ponad 300 km. od Łodzi no chyba, że bardzo się opłaca Dziś mi wydał wyrok - wtryski... Aż ja i mój portfel łzy w oczach mieliśmy. W środę przyszłą mam zostawić auto.
  6. Witam, Na wstępie chciałbym napisać, że jakiś czas temu przesiadłem się z 80 tki w której większość rzeczy naprawiałem sam na A4B7 2.0 TDI z którą nawet nie mam zamiaru sam sobie radzić i wstawiłem ją do mechanika. Problem polega na tym , że niedługo po zakupie zapalił się check engine i auto przy przyśpieszaniu (moment , gdy zaczyna pracę turbina) kopci na czarno. Silnik poza tym pracuje równo, nie bierze oleju, ani płynów. Po podłączeniu do komputera mechanik powiedział mi , że silnik dostaje zbyt dużą mieszankę. Wymieniono sondę lambda i sterownik przed DPF(?). Przejechałem jakieś 100 kilometrów i problem znów się pojawił. Pytanie moje: Co może być przyczyną? Czy mechanik nie wciska mi ciemnoty (nie ogarniam nowych silników)? Czy zna ktoś w Łodzi godnego polecenia mechanika, który nie zrobi mi w kieszeni dziury?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.