-
marek94xd zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
8e0399115R kup taką łapę bedzie pasowac 100% do tej skrzyni i zostaw swoja podpore od 1.9
-
Ocena logów 1.9AWX wibracje, drżenie, rezonans po swapie quattro
Kolego MemberA4 czy rozwiązales temat wibracji w samochodzie?
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Niestety nie wiem jakie było oznaczenie silnika
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Kolego mech15 ja założyłem czesci od 2,5tdi do avf. Samochód mam po programie na 160kuca i bardzo dobrze się to spisuje na 6 biegu przy 140 mam jakieś 2200obr/min wcześniej na skrzyni z oski na 6stce mialem 140 I jakieś 2700
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Jestem po zmianie sprezyn tyl na dwie klasy wyżej i jeszcze do tego talerzyki od b5 teraz auto stoi równo i w dodatku zrobiło się niższe. Tak że jest juz ok.
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Zaloze narazie te dwie klasy do gory ktore dostalem do zestawu jak będzie za mało to skuszę się na opuszczenie przodu talerzykami od b5. Ale dziękuję za wypowiedzi na dniach przezuce sprężyny I dam znac co wyszło.
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Jeszcze jedna sprawa z sprezynami tyl. Założyłem swoje sprężyny od oski I teraz tyl siadl mi jakieś ok3cm niżej od przodu klasa wagowe tych sprężyn to 9 i gdy wrzucę te co dostałem od quattro klasa wagowa 11 to powinien się wyrównać czy tyl będzie za wysoko. Obydwoje pary sprezyn pochodzą z zawieszenia 1be/1bv
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Temat szarpania ogarnięty winowajca była poduszka prawa pod silnikiem ktora była wylana i zerwana z mocowania A dwa to grzybek przy pasie przednim wgl się nie opierał o aluminiową podpore I pod wpływem przyspieszania silnik się unosił do momentu aż się grzybek oparł.
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
To raczej nie ma z tym nic wspólnego bo to nie rusza sie drazek pod wpływem luzu który może na nim występować tylko cały drazek z całymi dzwigniami jest tak jakby pociagany przez skrzynię
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Witam jestem po wymianie tej łapy z poduszka teraz jest wszystko zamocowane jak należy, lecz problem przemieszczajacego się lewarka jest nadal dodam że nie tylko w trakcie gwaltowniejszego przyspieszenia on się przemieszcza, ale nawet na jakimś uskoku jak przejade szybciej gdy przód wpadnie to również lewarek się rusza. Dodatkowo coś jeszcze obija o cos I słychać stuk. Chyba że to przez wybierak skrzyni biegów takie cuda się dzieją? Jest on założony od quattro, wcześniej na osce nie było takich problemów
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Właśnie dostałem dziś podpore z łapa od gyh I jednak nie pasuje mam skrzynię fvd a nie fzk są inne mocowania od spodu i pasuje łapa z podporą od s4 b6 a podpora jest taka samą jak w 1.9 więc to powinno grać. Jak dostanę znów czesci to dam znac czy jest już ok Sprawdzalismy z kolegą zachowanie skrzyni na kanale pod obciążeniem i gdy skrzynia jest pociagania w dol to nie jest ułożona na srodku i na tej podporze od 2.5 tdi dodatkowo ja przekreca z tą te zachowania lewarka Fot dla uwagi
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
No rozumiem dzieki?jak znajdę zaloze to dam znac czy będzie poprawa
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
A no faktycznie jest inna więcej miejsca na skrzynię dobra będę szukał dzięki za pomoc ??
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Super na taka pomoc liczyłem będę szukał A powiedz mi podpora od 1.9 nie będzie pasować i żeby założyć tylko sama lape
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
A jakiś nr tej podpory z lapa żeby ułatwić szukanie