jarekp_1986

• Skrzynia
  • Paliwo

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia jarekp_1986

Reputacja

1. Coś mi się wydaje że już wiem co jest problemem. Jak kupowałem auto to miało jeszcze błąd podgrzewania szyby w miejscu kamery ,cos w ten deseń. Potem wszystko pokasowalem i nie spisałem kodu. Auto w sierpniu miało likwidowana szkodę z AC , na auto spadły gałęzie z drzewa. Była wymieniana szyba... coś mi się wydaje że to jest odpowiedni trop . Choć szyba pod optykę jest . Ale może po wymianie nie znalazł się fachowiec żeby zrobić adaptację . Na poważnie to tak wygląda 🫣?
  2. Witam,kolejna a4 , kolejne problemy. Posiadam aktualnie b8 lift z asystentem pasa ruchu i aktywnym tempomatem. ACC działa ( wg w manualu szkoda na to pieniędzy) ale asystent pasa ruchu zgłasza błąd. Vsds twierdzi że jest błąd adaptacji 02797. Jak wykonać tą adaptacje , nie wiem jaki jest kod do dostępu upoważnionego. I przy okazji czy w każdym aucie z asystentem i ACC można włączyć asystenta świateł drogowych?
  3. Kurcze zrobiłem downgrade zanim przeczytałem twoja odpowiedź. Wsadziłem zwykle manetki z modułem , manetki i moduł pod lane assist i radar miały jakieś inne kostki ,inne kolory kabli( manetka-moduł) i stwierdziłem że to nie zabangla. Musi zostać jak jest, zresztą manetki kompletne pod lane assist i radar już na allegro.
  4. Witam ,a czy ktoś szedł w drugą stronę czyli do cglc i skrzyni mvt pakował komplet sprzęgła z cjca/cjcd? Cena za zestaw do 177 jest jakaś abstrakcyjna jak za sprzęgło do 4 cyl diesla.
  5. Dziękuję WRC laguna. A w całej swojej wiedzy powiedz mi czy da się zachować lane assist bez ACC? Można przeszczepić manetkę zwykłego tempomatu do modułu manetek z lane assist? Mam jeszcze druga a4 ze zwykłym tempomatem więc zobaczę czy te manetki można zamieniać osobno .
  6. A ja mam pytanie z innej beczki. Utracił radar w wyniku kradzieży. Nie chciałbym inwestować znowu w niego. Wystarczy mi zwykły tempomat. Da się to zrobić?
  7. Witam, dotknął mnie standardowy problem tempomatu aktywnego w audi- czyli jego kradzież. Z racji ceny wymyśliłem że jest mi on nie potrzebny. Wyłączyłem ACC w zegarach więc nie świeci kontrolka czerwona. Żeby przejść na zwykły tempomat co trzeba zrobić? Zwykła manetka i kodowanie? Pozdrawiam
  8. A czy ktoś może orientuje się czy każda skrzynia manualna z polifta podejdzie do cglc? Mam w aucie MVT a te są dość drogie i mało dostępne. W A6 z tym silnikiem montowane były NEJ ,może taką? Są tańsze.
  9. Regulator zamiennik z allegro za 139 bodajże z pozytywnymi opiniami. Dzisiaj wymieniłem też olej z castrola na valvo C3 który leje zawsze do swoich aut i często pomagał nawet w nowszych v-kach na hałasy z rozrządu. Do tego filtr oleju knecht bo czytałem na zagranicznych forach że to problem filtra. Efekt żaden. Błąd się pojawia. Myślisz że tylko Ori tu pomoże? Chce jeszcze wymienić dla pewności sam czujnik ciśnienia bo drogi nie jest. Edit Problemem był czujnik/włącznik ciśnienia oleju ten za 45 złotych obok regulatora.
  10. Ktoś znalazł jakieś rozwiązanie? 2.7 TDI cgka. Błąd regulatora . Regulator wymieniony i bez zmian ciągle błąd po wkręceniu na wyższe obroty powraca.
  11. A czy radio concert ma ochrone componentu? Mam często a4 b8 na sprzedaż, a w swojej prywatnej babci też mam concerta i tak się zastanawiałem czy z jakiej poliftowej do której wrzucał bym mmi nie przełożyć sobie nowszego concerta. Bo poza kartami 64 gb ( podobno w lifcie) ma też ładniejszy ekran i czcionki
  12. Witam mam problem z g85. Zakupiłem moduł kierownicy w celu montażu tempomatu i multifunkcji do B8 przed liftem . Moduł 8K0-953-568. Tempomat działa,multi działa, a błąd świeci. W momencie adaptacji kiedy po ustawieniu kąta chce w vcds kliknąć on/off od razu wyrzuca mnie z tej adaptacji . Błąd jest zapisany nie że wymaga adaptacji tylko 00778 błąd czujnika kąta skrętu z dopisem - uszkodzony. Moduł trup? Czy robię coś nie tak? Pozdrawiam
  13. Zwykła, w Playu, próbowałem też wlaczac 2g, nic to nie zmieniło.