-
Webasto
Wyciągnąłem zobaczyłem , zamieniłem miejscami z innym a wcześniej przeleciałem wszystkie miernikiem albo probówka nie pamiętam bo robiłem to już kilka razy
-
Webasto
- Webasto
-
-
Webasto
Witam miał może ktoś problem z webasto nie mam dostępu do sterownika , webasto się nie załącza ,może ktoś wie czy jest gdzieś bezpiecznik i gdzie go szukać 2.0 caga rok 2008 webasto oryginalne , sedan
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
WV2ZZZ70ZYH129979 przepraszam za pomyłke
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Proszę o rozkodowanie ,z gory dziekuje WV2ZZZ702YH129979
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
WV2ZZZ70Z3X068082 dziękuję za pomoc
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Mam dwa Prosze i dziekuje . Wv2zzz70zyh036014. Wauzzz8kx9a136311
-
Dodatkową pompa cieczy błąd P261A00
Dzięki wielkie pompa wymieniona , błąd zniknął ?
-
Dodatkową pompa cieczy błąd P261A00
-
-
Wymiana taśmy kata skretu pod multufunkcje
20191115_235253.mp4
-
Wymiana taśmy kata skretu pod multufunkcje
Na tej taśmie wychodzą mi dziwne wartości przy lekkim skręcie skacze aż do 800 . Zapisuje się coś takiego ciągły błąd g85
-
Wymiana taśmy kata skretu pod multufunkcje
Wiem wiem wpisałem kod wchodziłem dalej ustawiłem jak najbliżej zera wyszedłem i zamiast ok jest taki błąd. Przelozylem swoją stara bez obsługi multifunkcji i wyświetliło się normalnie ok jak na tym zdjęciu
-
Wymiana taśmy kata skretu pod multufunkcje
Witam wlasnie ta procedura robiłem na mojej starej taśmie jest wszystko ok na tej co kupiłem wyskakuje taki błąd jak na zdjęciu swieci się esp
-
Wymiana taśmy kata skretu pod multufunkcje
Witam potrzebuje pomocy zmieniam kierownicę na multifunkcyjna w a4 b8 kupiłem odpowiednią taśmę z numerem 8k0953568f . Podczas adaptacji ustawiam jak najbliżej 0 wyskakuje mi taki błąd jak na załączonym zdjęciu. Po przełożeniu swojej bez multifunkcji wszystko jest ok . Może miał ktoś podobną sytuację
Wilbik
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta