Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bombel6622

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. bombel6622 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam. W moim a4b6 1.9 130 włącza się wentylator jeden lewy na maksymalnych obrotach gdy auto jest zgaszone i zimne. Po przekręceniu kluczyka wyłącza się i po chwili znowu włącza jak auto jest zamknięta. Co to może być? Mechanik wczoraj otwierał od dołu maskę bo linka spadła może coś uszkodził....
  2. Witam. Założyłem hak do mojej a4b6 1.9tdi 2003 automat. Elektryk podpiął się według schematów pod instalacje pociągnął wiązkę do przodu auta i działa połowicznie... Mój moduł to8E0 907 383 C. Lewa strona świateł działa normalnie a prawa jest tylko stop brakuje kierunku i pozycji. Co możne być przyczyna? Podpinałem drugi moduł i sytuacja jest identyczna. Czy to trzeba jakoś programować? Proszę o pomoc.
  3. bombel6622 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam ile kosztuje sterownik skrzyni multitronic lub jego naprawa bark świata wstecznego
  4. Nie....przekaźniki chyba są pod skrzynka bezpieczników....i trzeba chyba coś porozbierac żeby się do tego dobrać. Nie mam pojęcia jak się tam dostać
  5. A wiesz który to przekaźnik? I jak się do nich dostać. Są chyba pod bezpiecznikami. A co to jest asb?
  6. bombel6622 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam. Proszę o poradę gdzie znajdę czujnik światła cofania a4 b6 1.9 TDI skrzynia multitronic. Światła się nie zapalają i parktronik nie włącza się razem z biegiem R. Trzeba uruchamiać ręcznie. Dodam że żarówki sprawne
  7. Prosze o pomoc z tym przekaznikiem? Znalazłem przekazniki za bezpiecznikami pod kierownica. ale ktory odpowiada za swiatła cofania??
  8. A macie jakieś foto który to przekaźnik i jak się do niego dostać?
  9. bombel6622 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam wszystkich. Wiem że ten temat był poruszany ale nie mogę znaleźć czujnika świateł wstecznego. Byłem wczoraj pod autem szukałem pół godziny od dołu od strony pasażera na skrzyni. Poradzicie coś proszę. Jak i i gdzie go szukać
  10. Witam wszystkich serdecznie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.