Jump to content

Pudels

Pasjonat
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

0

About Pudels

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pudels

  Tempomat swap

  Auto to audi a4 b7 Avant
 2. Pudels

  Tempomat swap

  Zobacz ofertę Tempomat swap Kupię komplet do aktywacji tempomatu ( manetki , obudowa , taśma ) Ewentualnie multikierę do tego czteroramienną ,bez poduch może być . Dodający Pudels Wysłano 08.03.2020 Kategoria Audi A4 B6/B7
 3. Kupię komplet do aktywacji tempomatu ( manetki , obudowa , taśma ) Ewentualnie multikierę do tego czteroramienną ,bez poduch może być .
 4. Olej się spala przez pokrywę zaworów ? Lepiej już temu mechanikowi auta nie zostawiaj do naprawy.
 5. Koledzy . Czy spalanie 0.4 l/h na biegu jałowy to norma w silniku 2.0 tdi BRE czy coś jest nie halo.
 6. Kolego a u Ciebie też turbina ruszała po zgaszeniu silnika ?
 7. Mi odcina ponad 4000 , przez przypadek zauważyłem bo normalnie tak nie jeżdżę. Przy normalnej jeździ tzn jak u mnie do 3000 nigdy mi się to nie zdarzyło. Co do szarpania to wygląda jak by silnik na poduszkach skakał , tylko gdyby tak było, to myślę że cały czas by to występowało, a u nie właśnie nie zawsze jest ten objaw.
 8. Dzięki za odpowiedz .U mnie jest na liczniku 250 k teraz. Do tego jeszcze przy ruszaniu na zimnym nieraz szarpie i zgasnąć potrafi . Oprucz tego wydaję mi się że auto jedzie dobrze, ma moc i ogólnie ładnie przyspiesza.A u Ciebie były jeszcze jakieś inne objawy?
 9. Witam . mam taki problem z turbo że po odcince przy ok 4200 obrotów nie działa . Rusza dopiero po zgaszeniu i ponownym odpaleniu silnika . Cy to normalne ??
×
×
 • Create New...