-
A4 B7 2.0 tdi 170km kopcenie
Olej się spala przez pokrywę zaworów ? Lepiej już temu mechanikowi auta nie zostawiaj do naprawy.
-
Jakie macie średnie spalanie silników 2.0 TDI z DPF i bez
Koledzy . Czy spalanie 0.4 l/h na biegu jałowy to norma w silniku 2.0 tdi BRE czy coś jest nie halo.
-
Problem z turbiną 2,0 tdi BRE
- Problem z turbiną 2,0 tdi BRE
Kolego a u Ciebie też turbina ruszała po zgaszeniu silnika ?- Problem z turbiną 2,0 tdi BRE
Mi odcina ponad 4000 , przez przypadek zauważyłem bo normalnie tak nie jeżdżę. Przy normalnej jeździ tzn jak u mnie do 3000 nigdy mi się to nie zdarzyło. Co do szarpania to wygląda jak by silnik na poduszkach skakał , tylko gdyby tak było, to myślę że cały czas by to występowało, a u nie właśnie nie zawsze jest ten objaw.- Problem z turbiną 2,0 tdi BRE
Dzięki za odpowiedz .U mnie jest na liczniku 250 k teraz. Do tego jeszcze przy ruszaniu na zimnym nieraz szarpie i zgasnąć potrafi . Oprucz tego wydaję mi się że auto jedzie dobrze, ma moc i ogólnie ładnie przyspiesza.A u Ciebie były jeszcze jakieś inne objawy?- Problem z turbiną 2,0 tdi BRE
Witam . mam taki problem z turbo że po odcince przy ok 4200 obrotów nie działa . Rusza dopiero po zgaszeniu i ponownym odpaleniu silnika . Cy to normalne ?? - Problem z turbiną 2,0 tdi BRE
Pudels
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta