aleczadzior

• Skrzynia
  • Paliwo

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia aleczadzior

Reputacja

1. Witam, chciałbym się dowiedzieć czy wkład allegro.pl ALLEGRO.PL będzie pasować do mojego lusterka. Stary wkład miał numer 8K0 857 536 G, a lusterko jest te niższe czyli poliftowe. Nie byłoby problemu ale po numerze nigdzie nie można znaleźć odpowiednika.
  2. aleczadzior

Subwoofer

A wiązka od czego do czego musiałaby być? I ten wzmacniacz posiada jakieś numery żeby rozpoznać, który jest odpowiedni?
  3. aleczadzior

Subwoofer

A trudno jest takie coś podłączyć? Szczerze dałbym to jakiemuś elektronikowi tylko co jeszcze musiałbym kupić oprócz suba bo jest w miarę tani a nie wierzę że tylko to wystarczy
  4. aleczadzior

Subwoofer

Gdzie montuje się takie coś?
  5. aleczadzior

Subwoofer

A jest możliwość dołożenia oryginalnego subwoofera? Z tego co przeszukałem internet to jedynie znalazłem zestaw nieoryginalny który ma głośnik w lewej ściance a rzekomo w avancie oryginalnie jest nad akumulatorem.
  6. aleczadzior

Subwoofer

Witam zostałem nowym posiadaczem Audi A4 B8 z 2010 roku i po odpaleniu muzyki przez AUX jestem trochę niezadowolony z jakości względem wcześniejszej A4 B7. Przeszukalem cały bagażnik i nie mogę znaleźć nigdzie subwoofera i pytanie czy mozna jakoś sprawdzić czy kiedykolwiek był w moim egzemplarzu ponieważ kupujący nie dołożył wszystkiego co było w zestawie w bagażniku. Jeżeli ktoś wiedziaby jak to sprawdzić to proszę o pomoc.
  7. Co do mocy o której wspomniałeś to jak jest podłączony egr to wydaje mi się że moc jest taka sama jak z odłączonym bo auto się jak na 140 koni zbiera. Dymienie u mnie też jest mocne bo patrząc na lusterko tylne widać dosłownie całą ulicę zadymioną dopiero po dłuższej chwili jazdy przestaje tak nadmiernie kopcic ale po wyjściu z auta śmierdzi olejem i widać jak lekko z rur wydostaje się dym.
  8. Witam, chciałbym was poprosić o jakąś radę poniewaz mam następujący problem. Wczoraj po wypaleniu dpf podczas jazdy na ekspresowce procedurą z kompa zjechałem na plac i auto po ponownym uruchomieniu gdy ruszyłem zaczęło mocno kopcić (kolor jakby szary ale nie jestem pewien bo było już ciemno) dymem który strasznie śmierdział olejem. Najbardziej kopcil na 2 i 3 jak dawało się gazu ponieważ za każdym razem po ponownym uruchomieniu na wolnych obrotach nie kopcil i nie śmierdziało olejem dopiero jak się ruszyło. Wpadłem na pomysł wtedy żeby odpiąć wtyczkę od egr i kopcenie znikło całkowicie. Ani dymka podczas ruszania i mocniejszym dępnięciu. Po dłuższej chwili jazdy podpiąłem znowu egr i auto zaczęło znów dymic więc do tej pory jeżdżę z odpiętym. Teraz pytanie czy to będzie wina egr? Ostatnio czyscilem egr bo był w miarę mocno brudny. Mam nadzieję że ktoś pomoże
  9. Witam ostatnio zostałem posiadaczem Audi A4 B7 2.0 TDI 140 BPW z DPF. Auto zakupione w Niemczech z uszkodzoną pompą oleju. Po skończeniu naprawy pompy oleju oraz turbiny która również wymagała wymiany (wymiana na używaną oryginalną Garetta, żadna regenerowana jedynie założyłem gruche ze starej jakiejś podróby gdzie w Niemczech ktoś wymieniał) silnik odpalił od razu i pracuje bardzo dobrze bo z dźwięku ładnie równo chodzi i moc miała. Wszystko byłoby w porządku gdyby nie to że wczoraj pojechałem przegonić auto na ekspresowkę gdy po dłuższym czasie jazdy na 5 żeby miała większe obroty aby wypalić DPF dałem jej do końca podłogi gaz od 3 aż dochodząc do 6 auto straciło moc, na liczniku zapaliła się kontrolka świec ktora migała. Zgasiłem silnik I uruchomiłem od nowa i wszystko wróciło do normy po czym normalnym tempem wróciłem do domu. Podłączyłem komputer i wyskoczył błąd P0299 który skasowałem. Wszedłem z ciekawości w grupę 075 aby sprawdzić stan zapchania dpf i wynosił zaledwie 3.5%. Dzisiaj znów wybrałem się na ekspresowkę z podłączonym komputerem i powtórzyłem wszystko tak jak za pierwszym razem i tym razem nic nie wywaliło, turbina dobrze ładowała tak jak bylo żądane poza tym że zauważyłem podczas wyjezdzania z domu stan zabrudzenia dpf podniósł się do 16% i podczas jazdy do ekspresowki I potem po niej tak ok 50 km stan podniósł się aż do 35%. Temperatura za dpf wynosila jakos 300 stopni a przed nim 280. Podczas jazdy wszedldm jeszcze w grupę 03 aby zobaczyć zachowanie EGR i powiem szczerze zbytnio się na tym nie znam więc podeślę zdjęcia, dodam że po powrocie rurki od EGR były gorące. Poza tym auto wydaje mi sie że posiada moc I chodzi prawidlowo. Jeżeli ktoś ma jakieś sugestie co sprawdzić to chętnie po prosze o pomoc. Dodam jeszcze że sprawdzialem wtryski i są sprawne.
  10. Witam mam pytanie co potrzebowałbym żeby wymienić radio concert w a4 b6 z nawigacją tą w liczniku na te większe RNS-E? Posiadam prawdopodobnie w aucie oryginalną antenę GPS z tego względu, że mam takie guziki przy lewarku skrzyni biegów więc już odpada dokupowanie anteny GPS. Mam świadomość, że było już milion tematów o zmianie radia concert na RNS-E ale nie spotkałem się z tym, że ktoś miał tą małą nawigacje w liczniku. Z góry dziękuję za pomoc.