Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Subwoofer


aleczadzior

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zostałem nowym posiadaczem Audi A4 B8 z 2010 roku i po odpaleniu muzyki przez AUX jestem trochę niezadowolony z jakości względem wcześniejszej A4 B7. Przeszukalem cały bagażnik i nie mogę znaleźć nigdzie subwoofera i pytanie czy mozna jakoś sprawdzić czy kiedykolwiek był w moim egzemplarzu ponieważ kupujący nie dołożył wszystkiego co było w zestawie w bagażniku. Jeżeli ktoś wiedziaby jak to sprawdzić to proszę o pomoc. 

20200626_141057.jpg

20200626_141456.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest możliwość dołożenia oryginalnego subwoofera? Z tego co przeszukałem internet to jedynie znalazłem zestaw nieoryginalny który ma głośnik w lewej ściance a rzekomo w avancie oryginalnie jest nad akumulatorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest sub do A4 B8 Avant. Montowany w bagażniku na dole w okół akumulatora we wnęce na koło zapasowe.

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A trudno jest takie coś podłączyć? Szczerze dałbym to jakiemuś elektronikowi tylko co jeszcze musiałbym kupić oprócz suba bo jest w miarę tani a nie wierzę że tylko to wystarczy 

Edytowane przez aleczadzior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz mieć wszystko oryginalnie to musi być do tego oryginalny wzmacniacz, wiązka itd. Tańszym rozwiązaniem bedzie chyba wstawienie zwykłego wzmacniacza (jeżeli tylko pod suba to wystarczy monoblok) i do tego jakiś sub do bagażnika. Efekt też bedzie dużo lepszy bo te OEM suby to są żeby były ale powiedzmy jakościowo to one są średnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiązka od czego do czego musiałaby być? I ten wzmacniacz posiada jakieś numery żeby rozpoznać, który jest odpowiedni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa różne warianty wyposażenia ten sub należy chyba do Audi Sound System. To jest system aktywny. Wszystko też zależy jakie masz Radio MMI itd. Wiązka łączy MMI wzmazniacz i głośniki. Moim zdaniem gra nie warta świeczki.

 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.06.2020 o 10:54, Muskel1 napisał:

Jak chcesz mieć wszystko oryginalnie to musi być do tego oryginalny wzmacniacz, wiązka itd. Tańszym rozwiązaniem bedzie chyba wstawienie zwykłego wzmacniacza (jeżeli tylko pod suba to wystarczy monoblok) i do tego jakiś sub do bagażnika. Efekt też bedzie dużo lepszy bo te OEM suby to są żeby były ale powiedzmy jakościowo to one są średnie.

Chciałbym dokupić nieoryginalny zestaw  do 2000złotych. Mój dylemat to taki czy kupić ze skrzynią  bez BASS REFLEX  firmy  Audio System (zdjęcie poniżej)   Czy np  wolnostojącą skrzynię  która zabiera troche miejsca w bagażniku ale jest z bassreflex.  Moc będzie podobna i  tez Audio System już  innego dobrego prodecenta. 

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...