Albert.

• Paliwo

Osiągnięcia Albert.

Reputacja

1. Jeszcze mały problem z airbag. Podczas instalacji Bose wyjąłem fotele i włączyłem zaplon. Stąd wiadoma sprawa błąd. Po podłączeniu vag nie wykrywa błędu a kontrolka się świeci. Interfejs z aukcji za parę złotych. Ale błędy typu świeca żarowa kasuje.
  2. I bajka. Dziękuję za pomoc. Teraz tylko cieszyć się nowa jakością dźwięku. Pozdrawiam.
  3. Czy ktoś pomoże? Jak przełożyć piny z DNS 5.0 na concert2 ?
  4. Jeśli chodzi o analogiczna zamianę pinów z kostki din2 na din1 to nie bardzo. Różni mi się część kolorów. Czy gdzieś tu znajdę opis kości din1 i din2?
  5. Mikrofonu nie potrzebuje, więc rozumiem że się obejdzie.
  6. Muszę? Nie mam VAGa. To znaczy że gdy nie zakoduje to nie zagra?
  7. Właśnie mam zamiar dołożyć. Radio concert2.
  8. A czy trzeba po tej przeróbce robić kodowanie czy obejdzie się bez?
  9. Schematy znalazłem na ostatniej str. Ale mam jeszcze jedno pytanie. Czy muszę zmieniać radio z 1din na 2din? Wolę zostać przy starym. Bo kupiłem zestaw z oryginalną wiązka bose na 2din. Czy da się tam tylko poprzekładac piny i będzie ok?
  10. Witam. Czy mógłby ktoś odświeżyć schemat podłączenia przodu i tyłu dla systemu Bose?
  11. Witam. Podłączyłem dodatkowy wzmacniacz i subwoofer zamiast oryginalnego i podczas odpalania pojazdu lub radia pojawia się nieprzyjemne puknięcie z subwoofera (membrama głośnika wychyla się wtedy dość dużo). Przewody RCA i pobudzenie REM wzmacniacza zapożyczyłem z niebieskiej kostki oryginalnego subwoofera. Zasilenie wzm. z akumulatora. Dodam że ten wzm. i sub. chodził w poprzednim pojeździe i tego nie było. Może ktoś coś wie?