Treść opublikowana przez Emines
-
--- White Audi A4 B8 Avant 2.0 TDI 170KM Sline by Emines---
Witam, Od niedawna stałem się (jak na razie :D) szczęśliwym posiadaczem tej oto białej Audi a4 2.0 TDI CR 170KM Sline Avant. (Silnik ponoc jeden z lepszych czyli CAHA) Na wyposażeniu m.in: ABS kierunki w lusterkach sciemniane lusterko wewnetrzne i zewnetrzne el. i podgrzewane lusterka zewnetrzne 6 Airbag obnizone zawieszenie sline 3 ramienna wielofunkcyjna kierownica Sline klimtaronik spryskiwacze lamp 6biegow manual MMI z Navi 4x elektryczne szyby elektrycznie otwierana klapa bagażnika czarna podsufitka sline fotele recaro sline dokladki zewnetrzne sline listwy progowe sline swiatla led przod i tyl plus bixenon naglosnienie BOSE czujniki cisnienia zmieniarka Audi na x6 plyt pompowane przednie fotele podgrzewane przednie fotele szyny w bagazniku do blokowania zaladunku alufelgi Audi Sline 18' fukcja odprowadzania swiatlami Coming home domykanie szyb z kluczyka parktronik tylny a byc moze i przedni bo wisza kable, ale narazie nie dziala.. do ogarniecia przyciemniane szyby i wiele innych.. Z rzeczy jak na razie zrobionych to : Wymieniony olej z filtem na MOTUL 5W30 Wymienione oponki na KLEBER QUADRAXER 225 45 18 Wymienione podswietlenie tablicy i bagaznika na LED W planie: Renowacja foteli zakup gumowych dywanikow na zime wymiana przednich halogenow na LED Jak na razie przy lekkiej nodze Srednie spalanie ok 6l cykl miejski mieszany z trasa. W trasie potrafi zejść do 5.2. Zwazajac na gabaryty, silnik i mase auta mysle, ze jest swietnie. Pozdrawiam
-
Przedni parktronik zagwozdka..
Ok, gdzie ta wyka od pdc powinna być wpięta?
-
Bezpiecznik od poziomowania swiatel Bixenon?
juz magik zczytal. Nie wiem jaki numer ale wyszlo ze czujnik poziomowania swiatel. Jak go odpielismy to sporo wody się z niego wylalo.. myslalem ze może przez ta wode jakos tylko bezpiecznik walnal i warto sprawdzić ale skoro tak mówisz to rozumiem zamiawiac czujnik i nie szukac nic dalej? komunikat pojawia się po odpaleniu auta i potem jest ikonka caly czas.
-
Bezpiecznik od poziomowania swiatel Bixenon?
Dzieki bardzo kolego, doprecyzujac skrzynka z bezpiecznikami po lewo od kierowcy czy w bagażniku? Ponoc sa bixenony skretne
-
Bezpiecznik od poziomowania swiatel Bixenon?
Witam serdecznie, Pojawia mi się komunikat 'headlights level defective'. Zanim wymienie czujnik poziomowania, czy może ktoś poradzić czy jest a jeśli to który jest bezpiecznik od tego? Może to tylko on..? Pozdrawiam
-
czuc rope
Witam serdecznie, Po otwarciu klapy czuc nieco ropa. Na zalaczonym zdjęciu widać gdzie troche się jej pojawia. Z tego co czytałem czesta przypadlosc to sparcialem przewodziki które puszczają. U mnie sa nowe. Proszę o rade skad to może cieknac? Może miał ktoś podobnie? Czy pozostaje jedynie mycie silnika i obserwacja?
-
Przedni parktronik zagwozdka..
Witam serdecznie W MMI nie ma w opcjach parktronica przodu, parktornik nie pika, ale w zderzaku mam typowe kropki. Dzis zerknalem ze ida do nich tez kabelki czyli tak jakby tam były.. do tego znalazłem taka wtyczne.. była zalepiona tasma, a druga sobie jest. Nie sa do siebie podlaczone, ani typ gniazda nie pasuje. Prosba, moglby ktoś zerkac na fotki i doradzić co tu się w sumie dzieje i czy jest opcja podlaczyc to gdzies indziej by dzialal? Z gory dziekuje i pozdrawiam
-
Zamykanie klapy z pilota
Dzięki za info. Jak?
-
Zamykanie klapy z pilota
Witam wszystkich Mam w swoim a4 b8 Avant sline otwieranie tylnej klapy z pilota oraz przycisku w drzwiach. Zamykanie poprzez przycisk na klapie. Moje pytanie czy w takim razie nie powinno dać się zamknąć również z kluczyka? Czy każdy który ma otwieranie z klucza ma i zamykanie z klucza i to oznacza że w moim coś jest nie tak? Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich. Niedawno udało mi się spełnić kolejne marzenie i stałem się posiadaczem a4 b8 2009r 2.0 TDI gr 170KM w kombi z racji powiększania się rodzinki ;) Co za tym idzie zarejestrowałem się tutaj i zgłębiam wiedzę nt nowego autka. Niebawem wrzucę fotki nowego wozidla. Pozdrawiam