-
[B6 AWX] Drgania autem powyżej 140km/h
soul87 miałeś taki przypadek że tylne zawieszenie powodowało takie wibracje całego auta???
-
[B6 AWX] Drgania autem powyżej 140km/h
Bartec6184 witam. rozwiązałeś problem drgania???? też mam to samo i też powymieniałem to samo co Ty... audi A4 B8 1,9tdi 130km napęd przód
-
Drgania całego nadwozia
piotrsob1 nie wiem co mogło sie stać z mechanizmem roznicowym... Po Twojej podpowiedzi podmieniłem dziś tarcze i co? Niestety dalej to samo... Zostaje mi naprawdę podmienić skrzynię i zobaczyć jak będzie na innej...
-
Drgania całego nadwozia
Niestety jeszcze nie. Wczoraj podmieniłem jeszcze raz jedna półoś,której nie byłem pewny i dalej jest tak samo. Wiec pozostaje skrzynia. Rozmawialem z fachowcem od skrzyn i powiedział że skoro skrzynia nie huczy, nie zgrzyta itp to żeby podmienić mechanizm różnicowy... I teraz juz tylko to mi pozostalo... A co dokładnie dzieje sie u Ciebie kuba491???
-
WYMIANA ŁOŻYSKA FLANSZY Przedniego mechanizmu różnicowego powód mega wibracje przy obciążeniu, lużna flansz
MaciejM. A u Ciebie jakie objawy?
-
Drgania całego nadwozia
Kolego Koła wykluczone bo na innych(kilku) kompletach jest ciagle to samo...
-
Drgania całego nadwozia
Witam wszystkich może ktoś miał podobny problem. Drgania całego samochodu na równej nawierzchni przy 100 km i więcej. Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI 130 koni 2003 rok. Koła wykluczone zawieszenie OK, dwumas nowy, poduszki też ok, półośki wraz z przegubami podmieniałem i dalej to samo. Wibruje jakby koło niewyważone. Drgania Wyczuwalne są tylko na różnej nawierzchni jak buda się nie rusza. Dodam że przy wibracjach jak zgaszę silnik wibracje są dalej. Podejrzewam skrzyni biegów(mechanizm rożnicowy). I stąd moje pytanie czy ktoś miał podobny problem ze skrzynią manualną 5 biegową???
Avant03
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta