Treść opublikowana przez lukibu1
-
Zmiana tłumików końcowych na 2.0 tfsi
Siemanko, pisze z pytaniem o pomoc. Kilka dni temu wymieniłem tłumiki końcowe z seryjnych 1.8t na te z 2.0 tfsi (numery 8e0253611ec/8e0253611eb), lecz dźwięk wydechu ani troche nie ulegl zmianie. Katalizator na miejscu. Spotkał się ktoś z takim problemem? Nie wiem jakie kroki podjąć, może zmiana tłumika środkowego zmieni dźwięk, choć ponoć seryjny środkowy 1.8t jest przelotowy. Byłbym wdzięczny za pomoc, pozdro
-
Drgania i szarpanie przy ruszaniu A4 B6 1.8T BFB
Siema, znalazłeś przyczynę swojego problemu? Borykam się z dokładnie tym samym u siebie już pół roku i nie mam pomysłu co to może być. Dwumas i poduchy silnika wymienione pozdro
-
silnik bex 1.8 t 2004 rok
Dzięki
-
silnik bex 1.8 t 2004 rok
Nie jest to kwestia złego ułożenia rozrządu, auto ma nalatane 210k na oryginalnym napinaczu, lecz dzięki za porade
-
silnik bex 1.8 t 2004 rok
Witam, Od 4 tygodni mam problem "grzechotajacego" łańcucha przy starcie samochodu z rana. Dźwięk trwa przez około 2 sekundy, potem ustaje. Okazało się że jest do roboty napinacz łańcucha, ślizgi, lancuch, nowy olej (w skrócie cały zestaw). Mechanik wycenił na 1700, ile placiliscie za wymianę takiego zestawu u mechanika? Dodam że silnik bfb
-
Koszt chipowania a4 b6
Witam, jaki może być koszt samego zchipowania 1.8t bfb (kat off, wtryski od bexa, smic) na 200 koni ? W jednym z warsztatów krzyknęli mi 1600 za sam chip, nie wiem czy to dobra cena, czy wygórowana Polecacie jakis dobry serwis do chipowania w 3 mieście?
-
Tuning bfb
Nie ma potrzeby wstawiania lepszego IC do 200hp ?
-
Pomoc w wyborze felg
Dzięki za linka, szukałem ale nie mogłem znaleźć
-
Pomoc w wyborze felg
Witam, szukam pomocy oraz inspiracji Otóż, czy nie będzie problemu z efektem kozy przy kołach 18 calowych i zawieszeniu 1BE, Jesli ktoś ma taki zestaw u siebie, proszę o foto, pozdro
-
Tuning bfb
wiecie moze czy po wywaleniu kata i wstawieniu dp bedzie lepszy dzwiek auta?
- Tuning bfb
-
Tuning bfb
Witam, mam zamiar podnieść moc w bfb do 200 koni, po zagłębieniu się w różne tematy i techniki tuningowania 1.8 t wywnioskowałem że będę musiał: -dolozyc nową chłodnice aby zrobić układ dsmic -zmienic wtryski, najlepiej od bexa - wyciac kata i wstawić dp - zrobić nową mapę silnika Teraz moje pytanie, otóż czy jest ktoś w stanie polecić dobrego downpipe'a do takiego moda? Ile wyszło wam zrobienie bfb na 200 koni? Pozdro