-
-
Jaki rezystor do oryginalnych lampek LED podświetlenia tablicy w A4 B7?
Może komuś to pomoże. Założyłem ori lampki led: 1 x 4H0943021 1 x 4H0943022 2 x N10625802 + rezystor 10W 22Ohm który umieściłem w radiatorze, w którym zrobiłem dziurkę, nagwintowałem i przykręciłem w jeden z otworów technologicznych klapy. Wynikowo - brak błędów na FIS (nawet bez lampek :P) Co do grzania, radiator jest po prostu ciepły, choć sam rezystor grzeje się na tyle że nie można utrzymać go w rękach. Czas pokaże ile pojeździ.
-
Przem4S zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Mam pytanie jak z felgami przy 9.5J z przodu? Konkretniej chodzi mi również o skręcanie Rozważam zakup 10J ET35 i martwię się że będzie rzeźnia
-
Spoty Katowice i okolice
Siema Pany
-
1.8T BFB w B7, zmiana na kolorowy FIS
Hej, Wpadł mi w ręce licznik z anglika o numerach: 8E0 920 982E (8k obrotów 270 km/h) z kolorowym fisem. Czy zaadaptuję go pomyślnie do A4 B7 1.8t 2006 r. ? Aktualnie posiadam licznik 8E0 920 901C (7k obrotów 260 km/h). Ogarniałem już kodowania VAG Commanderem w starszych VAG'ach, więc dysponuje VAG Commanderem oraz standardowym kabelkiem i vagiem. Aktualnie posiadam tylko licznik i swoje dwa kluczyki (żadnych innych transponderów). Czytałem że liczniki te różnią się, kolorowy posiada immo4, a mój immo3, czy da radę to ogarnąć?
-
Logi do oceny 1.8t AVJ quattro
Na moje za niskie wskazanie przepływki (brudna lub uszkodzona) + cofki zapłonu (świece - po 1,5r bym wymienił na świeże)
-
Logi do oceny 1.8t AVJ quattro
Zasadnicze pytanie, logi w PB czy LPG?