-
Subwoofer nokia nieoryginalny wzmacniacz
Blaupunkt gta 260
-
Subwoofer nokia nieoryginalny wzmacniacz
Zależy mi na tym, żeby to uruchomić
-
Ako obserwuje zawartość Pod maską, co to ? , Subwoofer nokia nieoryginalny wzmacniacz , Problem z Centralnym zamkiem i 1 inny
-
Subwoofer nokia nieoryginalny wzmacniacz
Witam. Ktoś wie jak podłączyć ori sub NOKIA pod nieoryginalny wzmacniacz?. Od suba wychodzi czerwona kostka
-
Problem z Centralnym zamkiem
Witam. W mojej B5 97r. ostatnimi czasy pompka centralnego zamka zamykała tylko tylne drzwi od strony kierowcy. Zdecydowałem się więc na wymianę kompresorka pompki. Po wymianie nie zamyka ani nie otwiera ani jednej pary drzwi, wyjątkiem jest klapka paliwowa która zamyka się i otwiera za każdym razem. Gdzie szukać problemu z góry dziękuje za pomoc. Ps. Centralny zamek bez pilota itp.
-
Grzane fotele przedlift
aktualnie posiadam same fotele i rozumiem, że muszę kupić wiązkę, przyciski wiadomo. Jakieś przekaźniki trzeba? bezpiecznik od kostki czy w orginalne miejsce tzn z lewej strony od kierowcy?. Może ktoś posiada schemat jak to w ogóle rozpocząć
-
Grzane fotele przedlift
Witam. Nabyłem fotele do A4 97r avant z podgrzewaniem. Przerabiał ktoś jak to podłączyć co potrzeba oprócz wiązki i przycisków?
- Pod maską, co to ?
-
Pod maską, co to ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich
-
Pompa wspomagania
Dziękuje bardzo za odpowiedź
-
Pompa wspomagania
Witam czy pompa w silnikach 1,6/1.8 jest taka sama?
Ako
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta