Oprócz chromowanych ringów wokół światel przeciwmgłowych, dyfuzora i dokładek progowych to wszystko sie zgadza
Czy w tamtych czasach S-line nie był do spersonalizowania ?
Odświeżam temat, dzisiaj przyszla do mnie folia a’la carbon i okleiłem sobie dekory na drzwiach i nad schowkiem.
Efekt calkiem fajny i nie jest to jakos mega trudne w demontażu.
Zostal mi jeszcze do oklejenia dekor na tunelu ale do tego wole miec mechanika przy sobie zeby pomógł to rozłożyć.
Pozdro?