-
A4 B8 2.0 tdi 170km quattro avant s-line
Fakt nie przygotowalem sie Ale powoli sie biore za nia, pierwszy ogien polskie menu i nowa mapa gps
-
A4 B8 2.0 tdi 170km quattro avant s-line
No wlasnie jak patrzylem inne a4 sline to sie roznily, to tylko mmnie nabrano jeszcze znaczek w takim razie specjalnie nakleili sline na blotnikach
-
A4 B8 2.0 tdi 170km quattro avant s-line
No wlasnie nie wiem tez jak to jest z tym sline Kierownica jest sline ale z siedzien tez sie wysuwa pod nogi ktos mi mowil ze tez to s line ale nie wiem Po otwarciu drzwi na listwie nie ma sline tylko audi exclusive
-
A4 B8 2.0 tdi 170km quattro avant s-line
Panowie chcialbym zalozyc z tego co wyczytalem pakiet oswietlenia qq1 czy moglibyscie pokazac jak to wyglada oryginalnie dziekuje
-
A4 B8 2.0 tdi 170km quattro avant s-line
Aaa ok dZięki za wyjaśnienie.:)
-
A4 B8 2.0 tdi 170km quattro avant s-line
Wow sporo tego;) Tylko wyczytalem tam ze skorzanych siedzeń brak a sa wiec jak ?:)
-
A4 B8 2.0 tdi 170km quattro avant s-line
WAUZZZ8K9BA093750 I proszejak ktos moze sprawdzic stan licznika
-
A4 B8 2.0 tdi 170km quattro avant s-line
Witam chcialem sie pochwalic swoja a4 na forum jest to audi a4 b8 2.0 tdi 170km quattro s-line 2010r. Oto pare fotek jak wygladala po zakupie chcialbym sie od was dowiedziec, znaczy wasze opinie co zmienic czy cos bo to moj pierwszy" niemiec":) Pozdrawiam;)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam od niedawna jestem posiadaczem a4 b8 2.0 tdi avant quattro Takie pierwsze zdj na wstęp pozdrawiam Łukasz
Drivver
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta