Nie warto? Dlaczego nie chce być chamski czy coś ale po prostu chce założyć dobre hamulce raz a porządnie i czy te 6 tłok nie będzie lepiej hamował od 2 tłoka z c7?
Panowie mam pytanie warto ładować zacisk akebono z b9? Mam taki zestaw na przód za około 1 k pln myślałem o tarczy 356mm z c7 + trzeba dorobić mały dystans pod tarcze
Felga 18 et 30 teoria głosi że podejdzie ktoś może coś się wypowie?
Ps pacjent to a4b8 2008 rok