Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PneumonicDust

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam Jakis czas temu zacząłem grzebać w ustawieniach MMI zielonego. Znalazlem tam kilka wyłączonych funkcji kliknąłem właczyłem - wszystko fajnie. Ale mam wrażenie, że to wtedy napęd od Navigacji zaczął rozłądowywać mi akumulator. Pamietam, że kliknąłem cos o aktualizacji nawigacji. Sprawdzalem u elektromechanika i to na 100% nawigacja rozładowuje akumulator ale nikt nie wie jak to wylaczyc. Ja sam nie wiem jak te autawienie znalezc i je wylaczyc. Czy jest tu ktoś co wie co mam teraz zrobic i jak to naprawic ? Na razie ratuje sie wyłączniem bezpiecznika od MMI no i jezdze bez radia przy okazji RATUNKU
  2. OK dzieki bede próbował
  3. To tylko podpytam czy będzie tam możliwość resetu ustawień samej nawigacji ?
  4. Nie robiłem restartu - Niedawno znalazlem instruktarz do tego dopiero No ale jak bezpiecznik sie wyjmie to juz chyba sie zrestartowało A czy mozna jakos MMI przywrócic do ustawien fabrycznych ? I czy to nie robi za duzego zamieszania w oprogramowaniu ? Żeby to działało po takim resecie
  5. Wyjąłem i naładowałem akumulator teraz zobaczymy. Ale pod miernikiem było widać, że po wypięciu bezpiecznika od navi po kilkunastu sekundach pobor prądu spadał do normy. I zastanawiam się co może być nie tak. Niestety po wyjęciu tego bezpiecznika MMI nie działa w ogóle. Nie można podejżeć nawet akumulatora
  6. Kilka dni temu przeglądałem ustawienia wewnetrzne MMI i było cos o aktualizacji nawigacji. Po kliknieciu w te okno wyskoczył komunikat "Nie ma dysku DVD" Nie jestem pewien czy to mialo wpływ ale od tamtej pory zaczął padać mi akumulator. PO nocy nie szło odpalić auta. Dzis byłem u elekromechanika i powiedział oraz udowodnił ze napęd DVD od nawigacji pobiera na wyłączonym zaplonie ponad 5 amper Co sie mogło stac w tym urządzeniu i jak to naprawić? Ktoś sie juz z tym spotkał ?
  7. Witam I jaka byla by cena za ten interfejs ?? Moze jakos sie dogadamy . . .
  8. Witam, nabyłem niedawno audi A4b8 i mam kilka pytań- było to już poruszane ale zastanawiam się czy coś zmieniło Złącze AUX w podłokietniku nie działa i nie widać tego w radiu. Czytałem,że trzeba coś zmienić w ustawieniach ukrytych ale nie mogę do tego dojść. Szukałem jakiegoś adaptera USB ale fachowcy mówią tylko o takich za 600/700zł. Czy są już jakieś tańsze zamienniki ?? Czy jak to podłącze do radia to będzie widać playliste ?? Mam nadzieję, że ktoś przy tym grzebał niedawno i pomoże . . .
  9. Witam, jestem posiadaczem A4B8 2. TDI 2009 od niedawna. Mam wiele pytań co do tego auta i mam nadzieje ze jestem w odpowiednim miejscu. Pozdrawiam serdecznie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.