Treść opublikowana przez fukilas
-
Zawieszony wskaźnik paliwa
Fajnie odezwę się za jakiś czas
-
Zawieszony wskaźnik paliwa
hmm racja, a znasz kogoś kto umiałby zgrać dane z licznika i wgrać je na nowo w nowym liczniku?
-
Zawieszony wskaźnik paliwa
o to mi chodzi 80809B8A-6721-49CE-B8B8-E9E931DD8555.webp
-
Zawieszony wskaźnik paliwa
a nie da się wymienić samego zegara od paliwa? tzn. przełożyć z innego licznika
-
Zawieszony wskaźnik paliwa
Siema, mam problem bo dzisiaj zauważyłem ze mimo tego iż zapłon jest wyłączony to wskaźnik paliwa pokazuje 1/4 baku, podłączyłem vaga i zrobiłem test wskaźników, to nie cofnął się na 0 tylko na 1/4 a max poziom pokazał 1/4 ponad maximum rzeczywiste :/ co z tym faktem zrobić?
-
Demontaż obudowy termostatu
Dzięki za pomoc ? Temat ogarnięty ?
-
Demontaż obudowy termostatu
Siema, muszę wymienić obudowę termostatu, ale jest taki problem ze jest cholernie ciasno, co najlepiej odkręcić, żeby się tam dostać?
-
Radio A4 B6
Witam, jakie radio 2din polecicie do a4 b6? żeby fajnie wyglądało i spełniło swoje funkcje
-
Światła dzienne w halogenach
Witam, jest możliwość włączeni świateł dziennych w halogenach przez vag com? W B6. Bez dodatkowych układów
-
Wybór zaworu N75
a wiesz jak to zrobic? bo u mnie właśnie jest sofcik
-
Wybór zaworu N75
To jak go podłączyć? tzn. kolejność
-
Używany napinacz i łańcuch rozrządu FEBI
napisałem pv
-
Wybór zaworu N75
Taki będzie ok? Zobacz ofertę: ZAWÓR CIŚNIENIA TURBINY DO SAAB 9-3 VECTRA C 2.0T https://allegro.pl/oferta/zawor-cisnienia-turbiny-do-saab-9-3-vectra-c-2-0t-9117501741?utm_medium=app_share&utm_source=facebook
-
Wybór zaworu N75
Witam, czeka mnie wymiana zawodu N75 i tutaj pytanie czy tylko i wyłącznie oryginał czy jakiś zamiennik może być? Bo 300zl za zaworek to aż serce boli haha
-
Inne radio A4 B6
a jakiś sposób na to? czy poprostu, brak ori rada=brak komunikatów na fisie?
-
Inne radio A4 B6
Witam, jest możliwość, aby po podłączeniu nie oryginalnego radia, pokazywały się dane z radia na fisie?
-
Ustawianie inspekcji
Witam, jest możliwość ustawienia inspekcji na 10tys km a nie na 15tys km?
-
Używany napinacz i łańcuch rozrządu FEBI
Witam, mam pytanie, ponieważ posiadam napinacz wraz z łańcuchem firmy FEBI BILSTEIN, który zamontowałem u siebie w A4 B6 1.8T 150KM AVJ i przejechał u mnie 2300km, jest sens sprzedawać? czy ktoś będzie chętny? posiadam fakturę oczywiście i ewentualnie za jaka cenę mogę sprzedać?
-
Chiptuning 1.8T
a kablem VAG KKL da się zrobić?
-
Chiptuning 1.8T
Witam, jaka firmę polecicie, żeby wysłać ECU w celu wykonania chipa w A4 B6 1.8T?
-
Poprawia dźwięku silnika 1.8T
Witam, w jaki najłatwiejszy sposób mogę poprawić dźwięk silnika? Za jakiś czas jest w planach zrobienie na nowo całego wydechu, ale to odległy czas
-
Wystawienie ogłoszenia po wymianie silnika
Witam panowie i panie, wytłumaczcie proszę mojemu koledze, ze jak wymienił silnik 30tys. km temu i sam silnik ma niecałe 200tys. a auto 360tys. przebiegu to w ogłoszeniu ma podać przebieg samochodu a nie silnika haha ? Bo upiera się, ze może wpisać przebieg silnika a tylko w opisie napisać ze auto ma przebieg 360tys. ?
-
Logi gr. 90 + 93
tak był, tylko teraz kwestia czy ten napinacz jest ok, czy jest coś nie tak?
-
Logi gr. 90 + 93
Nie, po prostu 2000km wymieniony napinacz z łańcuchem na nowy z firmy Febi i chciałem zobaczyć czy jest wszystko ok, Jest się czym przejmować?
-
Logi gr. 90 + 93
Witam, czy te wartości zawarte w logach podczas spokojnej jazdy, są dobre? LOG-01-090-093-xxx.csv