Treść opublikowana przez fukilas
-
Kabel czujnika poziomu oleju
Dobra, nic nie pytałem haha
-
Kabel czujnika poziomu oleju
Znaczy inaczej, mam nr 23, ale to jest to spięte od boku ze nie wiem który to kabelek haha
-
Kabel czujnika poziomu oleju
Dlatego już mu mówiłem, ze na jego ryzyko mu zamontuje ? a pytanko, bo wyjąłem licznik, mam kostkę ale nie widzę numerow
-
Kabel czujnika poziomu oleju
Ja to wiem, ale to nie mój wybór, wiec zrobie co chce i tyle
-
Kabel czujnika poziomu oleju
To jeszcze jedno pytanie bo kupiłem emulator czujnika poziomu oleju, bo szwagier kupił miskę bez miejsca na czujnik. Przewód sygnałowy podłączyć pod niebieska kostkę 23?
-
Kabel czujnika poziomu oleju
Dzieki a na wtyczce są ponumerowane wtyki? Czy jak to liczyć?
-
Kabel czujnika poziomu oleju
Witam, orientuje się ktoś, który kabel wychodzący z licznika jest kablem sygnałowym? A4 B6 1.8T
-
Nowy przeplywomierz nie dziala
Widzisz, moj blad, po zmianie auto zapomnialem zmienic dane
-
Nowy przeplywomierz nie dziala
Zapomnialem dodac, ze auto to a4 b7 1.9tdi BRB, za NGK dalem 300zl
-
Nowy przeplywomierz nie dziala
Oj kurcze, kumpel mi podlaczal i na starej nie bylo bledu tylko jak wszedl w ktorys blok silnika caly czas pokazywalo 245, po wymianie niby oo pokazuje, ale jaja sie dzieja i wywala blad "nieszczelny uklad dolotowy" chodz byl sprawdzany
-
Nowy przeplywomierz nie dziala
Witam, vcds pokazal mi ze przeplywomierz jest uszkodzony chodz dziala wszystko jak trzeba, kupilem nowy z NGK i okazalo sie ze obrott faluja, a po chwili wywala check engine, chodz vcds pokazuje, ze przyplywka dziala, co z takim faktrm zrobic?
-
Chip A4 B7 1.9TDI
Witam, szukam kogos z okolic Wielunia +100km, ktory wykonalby chiptuning A4 B7 1.9TDI 116KM BRB z hamownia
-
Zacinająca się stacyjka
Witam, mam problem w mojej B7, gdy chce przekręcić kluczyk to się blokuje, trzeba kręcić kierownica, dociskać kluczyk i za którymś razem się w końcu uda. Da się to jakoś naprawić?
-
„Central brems licht” A4 B7
Dodam jeszcze, ze światło swieci elegancko
-
„Central brems licht” A4 B7
Witam, kilka dni temu zaswiecila mi się na fisie kontrolka od trzeciego światła stopu, później już wszystko ok, a dzisiaj znowu to samo, dodam ze dzieje się tak tylko jak auto stoi na słońcu, czego to może być wina?
-
Chiptuning A4 B7 1.9TDI
Witam, robił ktoś z was chiptuning w A4 B7 1.9TDI? Jaki przyrost można osiągnąć? i jaki jest koszt takiej operacji?
-
1.8T puszka środkowa przelot
Witam, szukam puszki środkowej do a4 b6 1.8t AVJ sedan, nie umiem znaleść niczego w internecie :/ może ktoś podlinkować?
-
Szukam specjalisty do zrobienia wydechu
Siemka, znajdzie się ktoś z okolic Kępna, ewentualnie Wrocławia, który zrobił by mi przelot w A4 B6 1.8T?
-
Demontaż przycisku ESP
Witam, jak zdemontować przycisk EPS, bo chce podłączyć pod niego podświetlenie kratek?
-
Termostat po wymianie silnika
Cześć, wymieniałem silnik u siebie w A4 B6, ale nowy silnik był chyba z passata i nie pasuje mi obudowa termostatu, jak to ogarnąć żeby było ok i nic nie ciekło?
-
Zepsuta listwa podświetlenia rejestracji w A4 B6/B7
Zobacz ofertę: BLENDA KLAPY PODŚWIETLENIE A4 B6 B7 PLASTIK GOŁA BLENDA KLAPY PODŚWIETLENIE A4 B6 B7 PLASTIK GOŁA 9627735176 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 79,99 zł - BLENDA KLAPY PODŚWIETLENIE A4 B6 B7 PLASTIK GOŁA... taka będzie ok? tylko ze bez zamka
-
Zepsuta listwa podświetlenia rejestracji w A4 B6/B7
ale plastikowa nie ma zamka z tego co widzę
-
Zepsuta listwa podświetlenia rejestracji w A4 B6/B7
-
Podświetlane kratki nawiewów
dzięki serdeczne ?
-
Podświetlane kratki nawiewów
Panowie, posiadam kratki bez podświetlenia i chciałbym wymienić na podświetlane, tylko pytanie, bo znalazłem kratki z wtyczkami i czy te wtyczki będę mieć w aucie? czy muszę coś dłubać?