Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fukilas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fukilas

  1. Witam, jakoś w połowie czerwca podczas jazdy wyskoczyła mi kontrolka o niskim ciśnieniu oleju, auto zostało postawione. Po sprawdzeniu ciśnienia okazało się, że jest bardzo niskie, nie chce teraz wymyślać ile było, ale na pewno 0.8 bara na rozgrzanym silniku, bo załączeniu się wentylatora, na wolnych obrotach, na wyższych obrotach ciśnienie również było stanowczo za nisko, ale nie pamiętam teraz dokładnych pomiarów. Od razu auto w górę i sprawdzamy. Smok był dość zapchany, ale to niestety nie poprawiło ciśnienia, więc znowu musiałem zdejmować miskę. Wymieniłem dla spokojności pompę oleju na nową, firmy Pierburg, niestety ciśnienie nie podskoczyło tylko do 0.85 bara. Panewki, wałki i reszta w dobrym stanie. Od razu wymieniłem też napinacz łańcucha z łańcuchem oraz uszczelkami, cały zestaw z Firmy Febi, ponieważ miałem już zakupione części, a problem z ciśnieniem pojawił się tuż przed wymianą zestawu. Nie mam pojęcia co mogę jeszcze zrobić, aby poprawić ciśnienie? czy ktoś z was ma jakiś pomysł? :/
  2. fukilas odpowiedział(a) na fukilas temat w 1.8T
    Tak, wiem co masz na myśli mam papiery do roku wstecz, ale wiesz, bardziej chodzi mi o to, czy ktoś się skusi na auto w przebieg np. 350k?
  3. fukilas odpowiedział(a) na fukilas temat w 1.8T
    wiesz co, mam to auto od lutego, kupiłem z przebiegiem 270k
  4. fukilas odpowiedział(a) na fukilas temat w 1.8T
    Wiem, wiem, ze nie odzyskam ale już tak mam, ze jak posiadam samochód, to dbam jak mogę bardziej rozchodzi mi się o to, czy ktoś połasi się na audice z przebiegiem np. 350k
  5. fukilas opublikował(a) temat w 1.8T
    Witajcie Panie i Panowie, jestem posiadaczem A4 B6 1.8T 150KM AVJ w nadwoziu Sedan, auto zadbane, wszystko wymienianie na czas. Aktualnie mam 280tyś. przebiegu i powoli zaczynam myśleć czy jest sens trzymać to auto czy je sprzedawać? Chodzi mi o to, z jakim przebiegiem maksymalnym takie auto z tym silnikiem się sprzeda w miarę dobrze.
  6. ja chciałem włączyć, jak sprawdzić wersje?
  7. Witam, mam problem, po włączeniu trybu skandynawskiego, świecą mi postojowki i podświetlenie tył, zamiast tylko długich, ktoś wie jak to naprawić? :/
  8. fukilas opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam, mam możliwość kupienia takiego zestawu za śmieszne pieniądze, tylko kwestia czy będzie pasować do mojej https://allegro.pl/oferta/radio-2-din-mp5-usb-bt-z-we-kamery-cofania-mont-7398539791?utm_medium=app_share&utm_source=facebook
  9. Witam, jeszcze po poprzednim właścicielu mam założone światła do jazdy dziennej, ale wiadomo nie podświetlają się wtedy zegary w liczniku, jak to mądrze zrobić aby się podświetlaly wraz z włączeniem zapłonu?
  10. fukilas opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam panowie, gdzie znajduje się zawór ciśnienia oleju w A4 B6 1.8T AVJ 150KM?
  11. fukilas odpowiedział(a) na fukilas temat w 1.8T
    Filtr oleju zmieniony, właśnie zacząłem się brać na wymianę napinacza na FEBI
  12. fukilas odpowiedział(a) na fukilas temat w 1.8T
    Po wymianie pompy i zalaniu 5W40, to samo praktycznie, jałowe 0.8 bara
  13. fukilas odpowiedział(a) na fukilas temat w 1.8T
    mam pompę, niedługo biorę się za wymianę, mogę coś jeszcze zrobić puki mam miskę na dole?
  14. fukilas odpowiedział(a) na fukilas temat w 1.8T
    Pompa Pierburg, podobno dobra ;)
  15. fukilas odpowiedział(a) na fukilas temat w 1.8T
    może być 5W30?
  16. fukilas odpowiedział(a) na fukilas temat w 1.8T
    pompa już zamówiona, jaki olej lac?
  17. fukilas odpowiedział(a) na fukilas temat w 1.8T
    smok dość mocno zapchany był, panewki w dobrym stanie
  18. fukilas odpowiedział(a) na fukilas temat w 1.8T
    i co tu robić :/
  19. fukilas odpowiedział(a) na fukilas temat w 1.8T
    smok wtczyszczony, ciśnienie takie samo, na jałowych 07-0.8 bara, wymieniłem nawet olej na 10w40 i nadal to samo
  20. fukilas odpowiedział(a) na fukilas temat w 1.8T
    a jeszcze jedno, vag pokazywał mi błąd od napinacza, myślałem ze to on jest uszkodzony(oczywiście nie mogę wykluczyć tej opcji) ale to możliwe ze przez słabe ciśnienie vag pokazywał mi taki błąd?
  21. fukilas odpowiedział(a) na fukilas temat w 1.8T
    Dziękuje za odpowiedz! Auto stoi i czeka na mechanika
  22. fukilas odpowiedział(a) na fukilas temat w 1.8T
    no tak haha ;p a jeszcz jedno, wcześniej tez napinacz walił o obudowę ale słabiej, po wymianie oleju jestem jakieś 600-700km i teraz jest ten problem, wcześniej był lany 10W40, teraz 5W30 może to wina nowego oleju?
  23. fukilas odpowiedział(a) na fukilas temat w 1.8T
    dzięki a możliwe ze przez słabe ciśnienie oleju łańcuch wali o obudowę?
  24. fukilas odpowiedział(a) na fukilas temat w 1.8T
    a jakie powinno być ciśnienie?
  25. fukilas odpowiedział(a) na fukilas temat w 1.8T
    ok, a co może być oprócz tego smoka i pompy? wole wiedzieć na co się szykować. Mechanik jak zdejmował pokrywę zaworów, powiedział, ze są drobne rysy na wałku rozrzadu, ale podobno delikatne i ze to normalne przy aucie które ma 280 tys przebiegu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.