Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fukilas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fukilas

  1. fukilas odpowiedział(a) na fukilas temat w Audi A4 B6
    ale na ledachtez nie można jeździć nie?
  2. fukilas odpowiedział(a) na fukilas temat w Audi A4 B6
    możesz dać jakiś link do tych koito?
  3. fukilas odpowiedział(a) na fukilas temat w Audi A4 B6
    limitu nie masz, szczerze
  4. fukilas odpowiedział(a) na fukilas temat w Audi A4 B6
    a powiedzmy podczas kontroli są w stanie sprawdzić czy są xenony?
  5. fukilas odpowiedział(a) na fukilas temat w Audi A4 B6
    a powiedz mi, dużo roboty jest jakbym kupił lampy z xenonami? normalnie właśnie mam lampy na zwykle h7
  6. fukilas opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam, czy mogę jeździć normalnie z tymi lampami? Niby homologacja jest... https://allegro.pl/oferta/reflektor-lampa-audi-a4-b6-2000-8e0-black-fk-depo-8718607139?utm_medium=app_share&utm_source=facebook
  7. Witam, czy to prawda, że tylny zacisk hamulcowy z Golfa IV, będzie pasować do A4 B6?
  8. Ja nie mam pojęcia co jest w tym aucie, to fura kumpla, który poprosił żebym się coś dowiedział, także dziękuje za wiadomosci
  9. Witam, kumpel ma problem w Audi A4 B5 1.8T 1999r. ostatnio wyjął wszystko ze starego kluczyka(bateria nie była wyjmowania) i przełożył do nowego kluczyka(sam plastik) i teraz auto normalnie odpala, otwiera z pilota, pali, jeździ, ale mruka kontrolka kluczyka na zapłonie i podczas jazdy, ale auto nie gaśnie, co z tym fantem zrobić? :) IMG_8221.mov
  10. bez dystansu się nie obejdzie? :/
  11. nie będzie obcierać ani nic?
  12. Witam, czy felga 18 cali z oponą 235/45/18 wejdzie bez problemu do A4 B6 sedana?
  13. Wiesz co, ja od zawsze byłem przeciwny "chińszczyzną|", ale niestety... sytuacja była jaka była i byłem zmuszony do chińczyka... jeśli nie będzie większych problemów to z autem to wymienię na oryginał.
  14. powiem jeszcze, ze teraz po wykasowaniu tech błędów auto ma wiekszego kopa, na przyspieszeniu wciska konkretnie, a wczesniej poprostu przyspieszalo jako tako
  15. Czyli co bym miał zrobić, aby było juz wszystko w najlepszym porządku?
  16. Dzięki za info! Myślisz, że przestawienie łańcucha o 1 oczko naprawi problem?
  17. Udało się, daje logi LOG-01-090-093-xxx.csv
  18. ile robic, ale kiedys juz chcialem zrobic i nie moglem naraz z 90 i 93... jakis blad
  19. Dodatkowo takie błędy wyskoczyły
  20. Wiesz co, byłem przy wymianie tego i łańcuch był dobrze założony, tzn. tyle oczek ile zalecił producent.
  21. Witam, sprawa wyglada tak, ze jakieś 500km temu wymieniłem napinacz i łańcuch w mojej A4 B6 1.8T 150KM, nie na oryginalny. Posiadam instalacje LPG, wczoraj poczułem zapach gazu w kabinie, zauważyłem ze mechanik prawdopodobnie upuścił coś na filtr fazy lotnej i zrobiła się tam dość duża dziura, wcześniej tego nie widziałem bo nie zaglądałem tam i nie czułem gazu bo mało jeździłem, zamówiłem wiec filtr i czekam na niego, lecz dzisiaj podczas jazdy wyskoczył mi błąd „16395 - Bank 1: Camshaft A (Intake): Retard Setpoint not Reached (Over-Advanced) P0011 - 002 - Lower Limit Exceeded - Intermittent ”. Czy to już wina napinacza? mimo, ze chińczyk, ale już po 500km byłby z nim problem? łańcucha nie słychać jak przed wymiana, auto tez nie szarpie, czy to może być przez ten filtr i mniejsze cieniem lpg?
  22. właśnie myśle nad czarnym matem, tylko znowu listwy z boku i z przodu zderzaka spojler tez jest siwy jak ten z tylu wiec nie wiem czy to nie będzie złe wyglądać jak tył pomaluje na czarno :/
  23. Witam Panie i Panowie, smutna wiadomość dla mnie... auto zostało bezlitośnie zaatakowane... co z tym zrobić? poza kupnem nowego zderzaka? bo widzę, że dokładki samej nie dostanę... :/
  24. Witam czy dokladka zderzaka tylnego z A4 B7 będzie pasować do A4 B6? Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.