Treść opublikowana przez Tymon E30
-
A4B9 Olrołdzik 2018
Panowie, mam na sprzedaż powerbox elite z mojego auta. Zainteresowanych zapraszam na PW
-
A4B9 Olrołdzik 2018
Otwórz maske i przy prawym błotniku masz wlew.
-
A4B9 Olrołdzik 2018
Vtech
-
A4B9 Olrołdzik 2018
Zapomniałem wkleić wykres Na boxie było 181/385 aczkolwiek soft zmienił całkowicie reakcje na pedał gazu i te dodatkowe parę KM i NM robi robotę.
-
A4B9 Olrołdzik 2018
Będzie Pan zadowolony
-
A4B9 Olrołdzik 2018
Wiesz, auto jeździ regularnie po kopalniach odkrywkowych, stąd ryzyko uszkodzonej szyby
-
A4B9 Olrołdzik 2018
Hej, Nic. Kilka razy wymieniona przednia szyba, kilka kompletów klocków i tarcz. Sorki, jedną przygodę miałem - mianowicie, auto drgało przy skręconych kołach jak się ruszało, Panowie w ASO mi strasznie podnieśli ciśnienie, bo stwierdzili że auto jeździ po zabłoconej nawierzchni i stąd drgania, ale w końcu jeden serwis wziął się porządnie i ogarnęli co i jak. Na początku co prawda chcieli wymienić wał itp a finalnie okazało się że wymienili olej w sprzęgle wielopłytkowym na taki o innej lepkości i wsjo ok. Pozdrawiam
-
A4B9 Olrołdzik 2018
Hej, Zaczęło się dwa lata temu od miłego gestu Po kawce w końcu po kilku miesiącach od zamówienia, można było wyjechać z salonu Wyposażenie dodatkowe względem serii : Sportowe fotele podgrzewane plus podłokietnik regulowany Kierownica 3 ramienna plus Pakiet schowek Kluczyk komfortowy Pakiet komfort Pakiet technology Spryski lamp Audi sound system Wzmocnienie sygnału LTE Ładowarka indukcyjna itp. Więcej nie pamiętam Samochód zacząłem używać w warunkach do których został stworzony. W chwili obecnej autko ma niespełna 130 000km, od samego początku latało na boxie po gwarancji został wgrany soft i jestem naprawdę mega zadowolony z samochodu. Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Hej, nazywam się Tymek i bujam się intensywnie od dwóch lat A4B9 olrołdzik. Pozdrawiam