Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tomek 13

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam podpinam się do tematu. A mi na fisie nie pokazuje niskiego stanu paliwa. Czyli nie pokazuje rezerwy paliwa.. I nie wiem gdzie mam szukać przyczyny
  2. Tomek 13 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam.. Na fisie nie pokazuje mi niskiego poziomu paliwa.. Czyli nie świeci się rezerwa.. Co z tym można zrobić..
  3. W 2.0 alt instalacje założyłem za 2200 i też wszystko było dobrze... Na czas zmieniane filtry i świece..
  4. Szczerze to i można 5tys zapłacić za instalację.. Jeśli chodzi o ceny w większych miastach To tak zgodzę się że 3tys można zapłacić..
  5. I jestem z Garwolina i jak narazie mam sprawdzonego fachowca. Za instalację lepszej jakości chce 2500 za założenie. Stag 4
  6. Tomek 13 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam serdecznie miłośników a4. Mam pytanie kupiłem audi bez tempomat i chciałem się dowiedzieć czy można dołożyć tempomat? Czy będzie to skomplikowane..
  7. Witam serdecznie. Jestem tu nowy. Mianowicie chciałbym się popytać o instalację LPG do a4 1.8turbo quattro.. Jaka instalacje wybrać na co zwrócić uwagę.. Polecaja mi stag 4
  8. Tomek 13 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam. Jestem tu nowy. Chciałbym się dowiedzieć o założenie zestawu xenon. Na co zwrócić uwagę. I jakie są koszta takiej usługi
  9. Tomek 13 odpowiedział(a) na Tomek 13 temat w Audi A4 B6
    A ok.. Popytam się o czyszczenie lamp.. I wtedy będę pytał się.. Jeśli będzie duży koszt to kupię zwykle h7 i będę zadowolony.. Jakie polecasz h7 słyszałem że osram i philips są najlepsze
  10. Tomek 13 odpowiedział(a) na Tomek 13 temat w Audi A4 B6
    Klosze mam w dobrym stanie. Jaki jest koszt montażu xenon?
  11. Tomek 13 odpowiedział(a) na Tomek 13 temat w Audi A4 B6
    Mam taki zestaw do podłączenia
  12. Tomek 13 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam. Jestem tu nowy. Chciałem zapytać dokładnie o montażu zestawu xenon.jaki zestaw dobrać do a4b6 4300k czy 6000k? I jak zamontować by policja nie zabrała dowodu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.