Treść opublikowana przez Tomek 13
-
Złe wskazania poziomu paliwa - problem
Witam podpinam się do tematu. A mi na fisie nie pokazuje niskiego stanu paliwa. Czyli nie pokazuje rezerwy paliwa.. I nie wiem gdzie mam szukać przyczyny
-
Rezerwa benzyny
Witam.. Na fisie nie pokazuje mi niskiego poziomu paliwa.. Czyli nie świeci się rezerwa.. Co z tym można zrobić..
-
Instalacja LPG
W 2.0 alt instalacje założyłem za 2200 i też wszystko było dobrze... Na czas zmieniane filtry i świece..
-
Instalacja LPG
Szczerze to i można 5tys zapłacić za instalację.. Jeśli chodzi o ceny w większych miastach To tak zgodzę się że 3tys można zapłacić..
-
Instalacja LPG
I jestem z Garwolina i jak narazie mam sprawdzonego fachowca. Za instalację lepszej jakości chce 2500 za założenie. Stag 4
-
Montaż tempomatu
Witam serdecznie miłośników a4. Mam pytanie kupiłem audi bez tempomat i chciałem się dowiedzieć czy można dołożyć tempomat? Czy będzie to skomplikowane..
-
Instalacja LPG
Witam serdecznie. Jestem tu nowy. Mianowicie chciałbym się popytać o instalację LPG do a4 1.8turbo quattro.. Jaka instalacje wybrać na co zwrócić uwagę.. Polecaja mi stag 4
-
Zestaw xenon.
Witam. Jestem tu nowy. Chciałbym się dowiedzieć o założenie zestawu xenon. Na co zwrócić uwagę. I jakie są koszta takiej usługi
-
Zestaw xenon.
A ok.. Popytam się o czyszczenie lamp.. I wtedy będę pytał się.. Jeśli będzie duży koszt to kupię zwykle h7 i będę zadowolony.. Jakie polecasz h7 słyszałem że osram i philips są najlepsze
-
Zestaw xenon.
Klosze mam w dobrym stanie. Jaki jest koszt montażu xenon?
-
Zestaw xenon.
-
Zestaw xenon.
Witam. Jestem tu nowy. Chciałem zapytać dokładnie o montażu zestawu xenon.jaki zestaw dobrać do a4b6 4300k czy 6000k? I jak zamontować by policja nie zabrała dowodu