-
Włączenie języka polskiego oraz aktywacja ukrytych funkcji A4 B8
Ok zdzwonimy się w piątek.
-
Włączenie języka polskiego oraz aktywacja ukrytych funkcji A4 B8
Ok to jak moglibyśmy się umówić ???
-
Włączenie języka polskiego oraz aktywacja ukrytych funkcji A4 B8
Jeżeli języka się nie da uruchomić to interesują mnie ukryte funkcje: doświetlaniem zakrętów, obniżające się lusterko itp. Jeżeli się da.
-
Włączenie języka polskiego oraz aktywacja ukrytych funkcji A4 B8
Cześć, mam zwykle radio audi concert. Bywasz czasem w Tarnowie czy miałbyś specjalnie jechać? Bo w tej sytuacji to ja przyjadę
-
-
Włączenie języka polskiego oraz aktywacja ukrytych funkcji A4 B8
Up!
-
Włączenie języka polskiego oraz aktywacja ukrytych funkcji A4 B8
Witam wszystkich serdecznie, zwracam się z wielką prośbą o pomoc w znalezieniu osoby która będzie w stanie aktywować polskie menu w moim audi a4 b8 2011 rok nr vin: WAUZZZ8KXCA067546 oraz w miarę możliwości aktywować ukryte funkcje w aucie. Lokalizacja Tarnów/ Kraków. Z góry dziękuje i pozdrawiam:)
-
Cinek91 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich użytkowników forum. Od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B8 2.0 TDI 143 KM z roku 2011 w nadwoziu kombi:)