-
mateusz a4 b6 obserwuje zawartość Korozja na podwoziu , 3.0tdi quattro tiptronic problem ze skrzynia , audi ajm słabo przyspiesza powyżej 2800 i twardo pracuje i 1 inny
-
3.0tdi quattro tiptronic problem ze skrzynia
Witam. Mam problem ze skrzynia tiptronic a mianowicie zakupilem auto miało problem z przełączeniem z 3 na 4 trzeba było odpuścić gaz żeby przeżucia a ręcznie trzeba było szybko dac o bieg wyżej. W pewnym momencie auto wrzuciło 4 później zbiło do 3 i tak 4.5.6 i padło obroty rosły a samochod nie jedzie może ktoś ma jakiś pomysł? Z góry dziękuję
-
audi ajm słabo przyspiesza powyżej 2800 i twardo pracuje
LOG-01-011-010-xxx.CSV
-
audi ajm słabo przyspiesza powyżej 2800 i twardo pracuje
LOG-01-003-011-xxx.CSV
-
audi ajm słabo przyspiesza powyżej 2800 i twardo pracuje
witam. mam prośbę czy ktoś mógłby przejrzeć logi które zrobiłem czy z silnikiem jest wszystko ok.pytam bo chciałbym troche podkręcić auto z góry dzięki LOG-01-001-004-xxx.CSV
-
audi ajm słabo przyspiesza powyżej 2800 i twardo pracuje
a czy turbo i przepływomierz nie zmniejszają parametrów zbyt wcześnie?
-
audi ajm słabo przyspiesza powyżej 2800 i twardo pracuje
nie. od kiedy już go kupiłem tak ma tu są logi VAG/VCSD Log VAGLOGGER.APPHB.COM
-
audi ajm słabo przyspiesza powyżej 2800 i twardo pracuje
w sensie ajm jedzie słabiej
-
audi ajm słabo przyspiesza powyżej 2800 i twardo pracuje
dodam że brat ma 1.9 afn 110 km i ta wcale lepiej nie jedzie a wręcz nawet powiedział bym że gorzej
-
audi ajm słabo przyspiesza powyżej 2800 i twardo pracuje
witam. Nie wiem nic o sofcie dopiero je kupiłem w 2016 sprowadzone a jezdziła nim kobieta i nie sadze żeby coś przerabiali. ile ma trwać log?
-
audi ajm słabo przyspiesza powyżej 2800 i twardo pracuje
VAG/VCSD Log VAGLOGGER.APPHB.COM VAG/VCSD Log VAGLOGGER.APPHB.COM VAG/VCSD Log VAGLOGGER.APPHB.COM
-
audi ajm słabo przyspiesza powyżej 2800 i twardo pracuje
witam wszystkich. Jak w temacie auto słabo jedzie i twardo pracuje taki jak by klekot w awx tego tak nie słychac czy mógłby ktoś zerknąć na logi może ktoś coś znajdzie
-
a4 b6 korozja progów
Witam. czy ktoś walczył z korozją nadwozia w tym modelu? może ktoś podpowie jak się tego pozbyć i czym zabezpieczyć żebym nie musiał się tym więcej martwić? z góry dzięki za odpowiedź
-
Korozja na podwoziu
witam. odświeżę temat mam to samo po zdjęciu nakładek na progi pokazała się tam rdza. czym to smarowałeś i czy dało efekt?
-
[B6 AWX] Szarpie między 1700 a 2100 obr
12 złotych czyścik do hamulców i 2 zł papier ścierny a resztę sam zrobiłem
-
[B6 AWX] Słabe osiągi
jeśli uważasz że trzeba coś jeszcze poprawić to byłbym wdzięczny gdybyś mi powiedział w jakim zakresie parametry powinny się w miare zgrywać bo gdy ustawie dół obrotów to góra mi się nie zgadza i na odwrót
mateusz a4 b6
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta