Treść opublikowana przez bartosz.tomaszek.1994
-
Czy warto led h7
Jak możesz mi wyjaśnić o cb. To jak najbardziej prosząe
-
Czy warto led h7
Homologacja
-
Czy warto led h7
Nw chodzi Ci o brak homologacji Nw nie znam się zabardzo.
-
Czy warto led h7
Witam na czasie odaje lampy do regeneracji odbłysników. I zastanawiam się nad żarówkami led np coś takiego OSRAM LED LEDriving H7 GEN2 6000K ORIGINAL 1215LM Białystok - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz z Białystok - OSRAM LED LEDriving H7 GEN2 6000K ORIGINAL 1215LM, na Allegro.pl... Miał ktoś co otym myślicie...???????
-
Wyświetlają mi się dwa komunikaty - od czego?
- Witam mam pytanie mianowicie co oznacza ta informacjia
bartosz.tomaszek.1994 odpowiedział(a) na bartosz.tomaszek.1994 temat w Diagnostyka Komputerowa (VCDS | VCP | OBD)Zgadza się z tyłu nie ma a z przodu są odcięte kable. Od czujników- Witam mam pytanie mianowicie co oznacza ta informacjia
- Jak zdemotowac
Zgadza się ale chciałem wymienić tarcze ale 2 sruby wglodaja jagby ktoś je palnikiem grzał. Więc nie da się ich odkręcić. Dzięki Lewiatan 1989 za pomoc.- Jak zdemotowac
- Jak zdemotowac
Tak zwrotnice ale nadal trzyma wachacz ten pierwszy na zdjęciu- Jak zdemotowac
Panowie jak zdemotowac cały układ hamulcowy od zawiesznia trzyma tylko już na jednym wachaczu tylko nw jak go ściągnąć- silnik bex 1.8 t 2004 rok
Witam. Mam problem tylny prawy kierunek świeci cały czas. A jak wlocze kierunki to tylko prawie nie zauważalnie mruga. Ogulnie to nw od kiedy tak się dzieje bo dopiero co wróciłem z holandii a auto było w domu. W dodatku dzi odebrałem od gaziarz i nie mam pojęcia czy tak było wcześniej czy nie- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich.. - Witam mam pytanie mianowicie co oznacza ta informacjia