Treść opublikowana przez dzwiedz31
-
czujnik zmierzchu/sensor desczu
pod kompem pokazuje brak komunikacji z czujnikiem.
-
czujnik zmierzchu/sensor desczu
Bo zaczęło się dziać to o czym napisałem. Myślałem że wymiana pomoże.
-
czujnik zmierzchu/sensor desczu
Panowie wymieniłem sensor deszczu w lusterku wstecznym i dalej jest problem. A mianowicie, nie zapalają się światła mijania gdy jest przełącznik na Auto. Otwieram auto gdy jest ciemno nie zapalają się halogeny. Włączam wycieraczki na pierwszy zakres, wtedy one chodzą na najszybszym zakresie. Liczę na waszą pomoc, Pozdrawiam.
-
Problem ze światłami.
Miesiąc temu wymieniłem przetwornice(oryginał) od Xenonu z lewej strony , do dzisiaj było ok ale niestety problem powrócił i co najlepsze zgasła lewa strona , a po paru minutach prawa. Może ktoś pomoże gdzie i czego szukać...
-
Gaśnie Xenon
Parę razy w ciągu dnia gaśnie jedno mijania wyświetla przepalony Xenon. Czy to oznaka że nie długo się przepali , czy coś innego szukać?? Dodam że po zgaszeniu i odpaleniu światło świeci. Pomóżcie
-
FIS działa , albo nie
ma ktoś dobrego fachowca Olsztyn lub okolice??
-
Znaczek tylniej klapy
witam czy wie ktoś może jak jest mocowany znaczek klapy bagażnika. Na przyklejany czy inny rodzaj mocowania??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemanko wszystkim