-
2.0 TFSI WYCIEK PALIWA
Dziękuję Ci bardzo. Z uwagi na to że nie mam kanału muszę udać się do mechanika. Mam wrażenie że teraz już przestało kapać ,ale jak ruszam z miejsca i auto zaczyna się przemieszczac czyli paliwo sie przelewa znowu zaczyna się lać...
-
KubaBsnt obserwuje zawartość Instalacje, wtyki w bagażniku , Nowicjusz - wątek powitalny i 2.0 TFSI WYCIEK PALIWA
-
Nowicjusz - wątek powitalny
-
2.0 TFSI WYCIEK PALIWA
Witam, tak jak już pisałem w poście w dziale elektryki jestem od niedawna członkiem forum. Auto które zakupiłem zostało gdzieś po drodze do mnie okradzione. M.in paliwo. wskaźnik pokazywał max a nie było nic. Zatankowałem auto 20l i wszystko było ok. Ale dziś zatankowałem auto do pełna i cały czas paliwo cieknie na wysokości tylnego koła mniej więcej na środku podwozia. Wyciekło juz około 7 l. Niestety nie mam kanału ktoś wie co tam się mogło wydarzyć? Jakieś rady???
-
Instalacje, wtyki w bagażniku
Witam. Jestem nowym użytkownikiem forum. Auto kupiłem tydzień temu. Po dostarczenia auta pod dom okazało się że toś próbował je rozszabrować. m.in. poodłączał różne rzeczy w schowku po prawej stronie bagażnika. Mniej więcej to ogarnąłem ale zostały mi dwa przewody, z którymi nie wiem co zrobić? Może czegoś jednak brakuje? Aha i dodam jeszcze, że nie działa kamera cofnia. Pomoże ktoś?
KubaBsnt
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta