-
Wicia1988 obserwuje zawartość Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7 , Czy warto wyciąć katalizator w A4 B5 1.8? , [ALL B6] ET 20 w B6 i 6 innych
-
Czy warto wyciąć katalizator w A4 B5 1.8?
Witam. Założyłem zamiast katalizatora w BEX quattro downpipe. Wszystko super, szybciej turbina sie załącza, wiecej mocy. Problem w tym ze wydech teraz rezonuje, słychac od 2tys obrotów na zewnątrz dźwięk metaliczny ala polonez a w środku lekkie takie brzęczenie z okolicy przed fotelem pasażera. Coś idzie z tym zrobić? Czy jezeli jest DP to tak już bedzie? Zmienic downpipe np na "tłumik ala katalizator" lub sportowy kat z metalowym wkładem?
-
[ALL B6] ET 20 w B6
Czyli do a4 b6 wejda felgi 7,5j18 et20? Np z opona 225
-
Pomoc w dobraniu felg
Czy te felgi beda pasowac do A4 B6 1.8t BEX quattro? Wymiary 7,5J x 18H2 ET20 5x112 Audi VW Original Felge 8D07,5J x 18H2 ET20 601 025 AA - 5-Speichen WWW.ORIGINAL-FELGEN.COM Lochkreis, Mittenzentrierung, Felgengewicht, Modelle, Traglast, Nabendeckel Bestell-Nr, Neupreis
-
Co to za felga?
Alufelgi r18 sline 5x112 8jet35 Nowy Lakier 15. 9862933858 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 1490 zł - Alufelgi r18 sline 5x112 8jet35 Nowy Lakier 15. (9862933858)... Co to za felga i czy dobra do a4 b6 1.8t bex quattro?
-
[Audi A4 B6] Jakie ET alufelgi dla opon 225/45 R17
Witam. Czy felgi 7,5x17 et 42 beda pasowaly do a4 b6 1.8t bex quattro kombi? Czy trzrba cos kombinowac? Lub 8x17 et 35?
-
[Audi A4 B6] Jakie ET alufelgi dla opon 225/45 R17
Witam. Czy felgi 7,5x17 et 42 z oponami 225/45/17 beda pasowaly do a4 b6 1.8t bex quattro kombi? Czy trzrba cos kombinowac?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Jest duza roznica na 320/288 w porownaniu do 312/255 ?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
-
Jak oszukać drugą sondę lambda po wycięciu katalizatora - rozwiązanie
Witam. Czy po zamontowaniu Downpipe w 1.8t BEX quattro bedzie tylko check engine czy tryb awaryjny z check engine i spadkiem mocy.
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
Witam. Posiadam od niedawna a4 b6 bex quattro sline 1bv w manualu. Chcialbym zamontowac mocniejsze stabilizatory zeby poprawic prowadzenie bo w mojej ocenie moglby mniej sie kolysac i przechylac przy skrecie szczegolnie przy predkoscia wiekszych. Zakladam ze z przodu mam 8E0 411 309 B. Czy 8E0 411 309 N jest twardszy od 8E0 411 309 B i poprawi to prowadzenie bo nie wiem czy zakladac? Tyl oczywicie mam zamiar załozyć 8E0 511 409 AL ale cena w aso 949zl przeraza a na znizke ciezko sie dogadac.
Wicia1988
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta