Witaj. Widzę że jesteś w temacie. Mam takie same radio i nie umie włożyć ani wyciągnąć z niego, nie wiem czy tam coś jest w nim. Wiem muszę radio wyciągnąć i zobaczyć czy tam coś siedzi ale co mnie dziwi to w bagażniku mam nawigację i tam jest płyta a navi na radiu nie działa ten sam komunikat mam co kolega z którym tu pisałeś. Jak mogę prosić napisz co i jak pokolei mam zobaczyć, sprawdzić. Z góry wielkie dzięki.
Witam. Problem z tylna lampa w błotniku. Juz tłumaczę co się dzieje. Stop działa w błotniku a światło pozycyjnie nie. Co jest nie tak. A to zdjęcie lamp jakie posiadam .
Witaj. Przeglądam właśnie ten post bo mnie dopadł komunikat na desce o spalonej żarówce. Mam takie same albo podobne lampy z tyłu ja Ty i nie swieci mi lewa lampa w błotniku. Zaglądałem tam i wszystko wygląda ok ale od lampy biegną kabelki do jakiegoś "pudełka" no i dalej w instalacje. Co ten moduł J519 ?