Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

radIE

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam jak sprawa w sirocco 140bhp cfhc silnik ,rok produkcji 27.05.2011 profilaktycznie jakie opcje mozliwe w tej wersji? Co proponujecie? pozdro
  2. radIE odpowiedział(a) na maciekg temat w Lifestyle i Hydepark
    Pakt ... Kruk w podobnym stylu zdjecia petarda ... na Pl kino miazga Sent from my iPhone using Tapatalk
  3. 11 cos wersja laczy reszta odpada mialem tak samo tylko ze moj 12.12 nie dzialal , autel,snapon tez nie laczy wiec znajdz kogos z inna wersja i pruboj Sent from my iPhone using Tapatalk
  4. ktora wersja vcds ? Sent from my iPhone using Tapatalk
  5. kolejny problem rozwiazany wymiana kompletnej poloski lewej rozwiazal problem !!! Sent from my iPhone using Tapatalk
  6. pieknie !!!! gratulacje ... banan musi byc teraz [emoji23][emoji23] Sent from my iPhone using Tapatalk
  7. dzialaj dzialaj , powodzenia Sent from my iPhone using Tapatalk
  8. dzieki za update ja mam podnosnik i sprzet wiec nic tylko poloski szukac ale z malym przebiegiem ciezko ... Sent from my iPhone using Tapatalk
  9. ma walki , mam taki silnik 260 tys km i jezdze z dusza na ramieniu .... multi na dodatek Sent from my iPhone using Tapatalk
  10. w piatek wpadamna garaz robic serwis skrzyni wiec poloski sprawdze , dzieki za info i powodzenia , daj znac co i jak .... Sent from my iPhone using Tapatalk
  11. na kierownicy tez czules ? mam cicha nadzieje ze to nie skrzynia u mnie Sent from my iPhone using Tapatalk
  12. jak samochod zwalnial bez gazu tez u ciebie drgalo ? czy tylko przy przyspieszaniu ? i potem cisza Sent from my iPhone using Tapatalk
  13. radIE opublikował(a) temat w 2.0TDI
    szarpie silnikiem na zimnym i na cieplym koniec egra ? Sent from my iPhone using Tapatalk
  14. winowajca to kompresor klimy , sprzeglo padlo ... dzieki za podpowiedzi... Sent from my iPhone using Tapatalk
  15. pany ktos juz ciagnal ten kabel do rnse pod k-line ? z klimatrinika czy z zegarow ? gdzie latwiej ? Sent from my iPhone using Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.