-
Regeneracja pomp olejowych w silnikach 2.0 TDI Audi VW Seat Skoda
Witam jak sprawa w sirocco 140bhp cfhc silnik ,rok produkcji 27.05.2011 profilaktycznie jakie opcje mozliwe w tej wersji? Co proponujecie? pozdro
-
Seriale
Pakt ... Kruk w podobnym stylu zdjecia petarda ... na Pl kino miazga Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Problem z auxem RNS-E
11 cos wersja laczy reszta odpada mialem tak samo tylko ze moj 12.12 nie dzialal , autel,snapon tez nie laczy wiec znajdz kogos z inna wersja i pruboj Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Problem z auxem RNS-E
ktora wersja vcds ? Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Drgania podczas przyśpieszania ustępują podczas skrętu w prawo .
kolejny problem rozwiazany wymiana kompletnej poloski lewej rozwiazal problem !!! Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Drgania podczas przyśpieszania ustępują podczas skrętu w prawo .
pieknie !!!! gratulacje ... banan musi byc teraz [emoji23][emoji23] Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Drgania podczas przyśpieszania ustępują podczas skrętu w prawo .
dzialaj dzialaj , powodzenia Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Drgania podczas przyśpieszania ustępują podczas skrętu w prawo .
dzieki za update ja mam podnosnik i sprzet wiec nic tylko poloski szukac ale z malym przebiegiem ciezko ... Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Silnik BRE i jego napęd pompy oleju
ma walki , mam taki silnik 260 tys km i jezdze z dusza na ramieniu .... multi na dodatek Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Drgania podczas przyśpieszania ustępują podczas skrętu w prawo .
w piatek wpadamna garaz robic serwis skrzyni wiec poloski sprawdze , dzieki za info i powodzenia , daj znac co i jak .... Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Drgania podczas przyśpieszania ustępują podczas skrętu w prawo .
na kierownicy tez czules ? mam cicha nadzieje ze to nie skrzynia u mnie Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Drgania podczas przyśpieszania ustępują podczas skrętu w prawo .
jak samochod zwalnial bez gazu tez u ciebie drgalo ? czy tylko przy przyspieszaniu ? i potem cisza Sent from my iPhone using Tapatalk
-
test egr bre vcds
szarpie silnikiem na zimnym i na cieplym koniec egra ? Sent from my iPhone using Tapatalk
-
bre a4 czy to pompa oleju-halas-video
winowajca to kompresor klimy , sprzeglo padlo ... dzieki za podpowiedzi... Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Przejście nawigacji z BNS 5.0 na RNS-E i podłączenie linii K w Audi A4 B7
pany ktos juz ciagnal ten kabel do rnse pod k-line ? z klimatrinika czy z zegarow ? gdzie latwiej ? Sent from my iPhone using Tapatalk