Treść opublikowana przez radIE
-
Regeneracja pomp olejowych w silnikach 2.0 TDI Audi VW Seat Skoda
Witam jak sprawa w sirocco 140bhp cfhc silnik ,rok produkcji 27.05.2011 profilaktycznie jakie opcje mozliwe w tej wersji? Co proponujecie? pozdro
-
Seriale
Pakt ... Kruk w podobnym stylu zdjecia petarda ... na Pl kino miazga Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Problem z auxem RNS-E
11 cos wersja laczy reszta odpada mialem tak samo tylko ze moj 12.12 nie dzialal , autel,snapon tez nie laczy wiec znajdz kogos z inna wersja i pruboj Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Problem z auxem RNS-E
ktora wersja vcds ? Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Drgania podczas przyśpieszania ustępują podczas skrętu w prawo .
kolejny problem rozwiazany wymiana kompletnej poloski lewej rozwiazal problem !!! Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Drgania podczas przyśpieszania ustępują podczas skrętu w prawo .
pieknie !!!! gratulacje ... banan musi byc teraz [emoji23][emoji23] Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Drgania podczas przyśpieszania ustępują podczas skrętu w prawo .
dzialaj dzialaj , powodzenia Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Drgania podczas przyśpieszania ustępują podczas skrętu w prawo .
dzieki za update ja mam podnosnik i sprzet wiec nic tylko poloski szukac ale z malym przebiegiem ciezko ... Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Silnik BRE i jego napęd pompy oleju
ma walki , mam taki silnik 260 tys km i jezdze z dusza na ramieniu .... multi na dodatek Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Drgania podczas przyśpieszania ustępują podczas skrętu w prawo .
w piatek wpadamna garaz robic serwis skrzyni wiec poloski sprawdze , dzieki za info i powodzenia , daj znac co i jak .... Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Drgania podczas przyśpieszania ustępują podczas skrętu w prawo .
na kierownicy tez czules ? mam cicha nadzieje ze to nie skrzynia u mnie Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Drgania podczas przyśpieszania ustępują podczas skrętu w prawo .
jak samochod zwalnial bez gazu tez u ciebie drgalo ? czy tylko przy przyspieszaniu ? i potem cisza Sent from my iPhone using Tapatalk
-
test egr bre vcds
szarpie silnikiem na zimnym i na cieplym koniec egra ? Sent from my iPhone using Tapatalk
-
bre a4 czy to pompa oleju-halas-video
winowajca to kompresor klimy , sprzeglo padlo ... dzieki za podpowiedzi... Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Przejście nawigacji z BNS 5.0 na RNS-E i podłączenie linii K w Audi A4 B7
pany ktos juz ciagnal ten kabel do rnse pod k-line ? z klimatrinika czy z zegarow ? gdzie latwiej ? Sent from my iPhone using Tapatalk
-
RNSE Problem z aktualizacją map - nie czyta CD
Moge Ci poslac plyte ktora u mnie dziala na stowe i zobaczymy ? tylkk pare dni poleci z IE jak chcesz ... Sent from my iPhone using Tapatalk
-
RNSE Problem z aktualizacją map - nie czyta CD
Tom ja mialem ori plyte z 2007 i jak wlozylem 2 i 3 z nowymi mapami to nie dzialalo ... nie wiem nie znam sie tylko pisze jak bylo .... teraz wszystko lata i mam mapy EU angielski jezyk bo to mi nie przeszkadza w IE Sent from my iPhone using Tapatalk
-
RNSE Problem z aktualizacją map - nie czyta CD
Sent from my iPhone using Tapatalk
-
RNSE Problem z aktualizacją map - nie czyta CD
kupiles tylko plyte z mapami ale ona ci nic nie da ... niestety Sent from my iPhone using Tapatalk
-
RNSE Problem z aktualizacją map - nie czyta CD
pany ja mialem 3 dvd r+DL plyty na europe , wiec jak bartez chcial Pl mapy to i tak jedna ekstra powinien miec na soft ... tak ? bo sama plyta z mapa mu nie odpali ... Sent from my iPhone using Tapatalk
-
RNSE Problem z aktualizacją map - nie czyta CD
tylko jedna kupiles z nowymi niby mapami ? Sent from my iPhone using Tapatalk
-
RNSE Problem z aktualizacją map - nie czyta CD
jezeli plyty sa prawidlowo nagrane ( ja na najtanszych nagrywalem) to musi odpalic robilem to samo co ty z 0600 na nowe , pierwsza plyta po wlozeniu pojawia sie pasek tak jak przy kopiowaniu nastepne to juz tylko mapy danych panstw ile masz plyt ? Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Niestandardowy uchwyt do telefonu
odgrzeje kotleta moze sie komus przyda , ja wykorzystalem magnes przykrecilem blaszke od srodka do magnesu i trzyma elegancko .... jutro montaz [emoji6] Sent from my iPhone using Tapatalk
-
[B7 BWP] Podejrzany dźwięk
napinacz paska alternatora nie stuja czasem ? Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Drzenie multitronica pomocy !!
nie no ja to lubie drazyc temat zaczynam od poloski ... potem skrzynia na stol i tak serwis ja czeka ... daj znac jak cos rozkminisz ... Sent from my iPhone using Tapatalk