Treść opublikowana przez Smok-mk
-
Naprawa taśmy wyświetlacza RNS-E w Audi A4 B6/B7
Witajcie. Widzę że temat stary ale nie wiem dlaczego ale ja mam tą taśme w środku radia nadtopiona. Radio audi navigation plus, można gdzieś dostać taką taśme ? Dodam że ekran działa normalnie i napęd CD również. Nie wiem czy ta taśma ma coś wspólnego z głośnikiem na desce(podszybiu) ale on właśnie zaczął "charczeć". Głośnik sprawdzony przez fachowca i jest dobry. Z góry dziękuję za wszelkie sugestie
-
Brak ogrzewania wnętrza w Audi A4 B7 2.0TDI
Witajcie. Ja też mam dość. Niby temperatura na zegarach 90 a w samochodzie zimno. Wiem zaraz napiszecie vag ale opiszę co jest - górny wąż idący z silnika ciepły a dolny zimny, chłodnica zimna. Na wolnych obr jak ściągne wąż idący od nagrzewnicy ten górny to nic z niego nie leci dopiero po dodaniu gazu leci mały strumień płynu. Dodam że płyn się nie gotuje. To pompa padła czy albo i termostat się zblokował. Pomóżcie, doradzcie coś
-
Hak holowniczy
A jesteś w stanie po kolorach kabli powiedzieć który jest do czego ? Znaczy który do kierunkowskazów, świateł itd
-
Hak holowniczy
Hej. Po której stronie leci orginalna instalacja do haka. Mam po lewej stronie w bagażniku obcięte kable.
-
Problem po montażu RNSa
Hej. Bo widzę jesteś w temacie, szkoda że tak daleko. Poprzednik do mojej b7 wsadził RNS-E I navi nie trybie. Dodatkowo w bagażniku mam navi. Ale kabli naobcinanał. Jednach najbardziej chodzi mi o dzwonienie, ktoś mnie słyszy a ja już go nie, radio się wycisza ale z głośników cisza. Ten temat powyżej się mi przyda ?
-
Skrócony opis wybierania głosowego kontaktów w zestawach głośnomówiących
Witaj Tak , radio się załańcza po stacyjce. Nie ma już tam innej wolnej kostki po za tą czerwona. Z tej zielonej kostki nie wiem gdzie idą kable ale widać że ta instalacją jest oryginalna.
-
Skrócony opis wybierania głosowego kontaktów w zestawach głośnomówiących
Jutro będę jej szukał bo teraz juz ciemno ale wczoraj jakoś mi się nie rzuciła w oczy. Widzę na zdjęciu ze to oryginalna wiązka. Juz się boje ze tego nie będzie. Ale wzmacniacz i subwoofer mi gra. Mam tam naprawde cuda. A jak jej nie będzie to lipa ? No chyba ze po kolorach kabli jeszcze szukać bo jak widzisz ktoś tam mały Sajgon zrobił. Dzieki i sorry ze dupe zawracam nawet w niedzielę.
-
Światła do jazdy dziennej
-
Skrócony opis wybierania głosowego kontaktów w zestawach głośnomówiących
-
Światła do jazdy dziennej
No i jest ale chodzi mi o to czy jak podłącze pod pozycyjne to czujnik zmierzchu normalnie będzie działał ?
- Światła do jazdy dziennej
-
Światła do jazdy dziennej
Witam wszystkich. Czytam i nic nie wiem. Więc zacznę od początku. Posiadam przełącznik świateł z pozycją AUTO, posiadam czujnik zmierzchu. Zakupiłem światła do jazdy dziennej z zmodułem ale ni jak pasuja w zderzak ale nawet jak bym je założył to jak i gdzie się wpinać, moja fura to a4 b7 z 2005 roku. Drugie pytanie czy ewentualnie ten moduł mogę wykorzystać do podłączenia w światłach długich jako dziennej i tu jak będzie możliwość gdzie i jak się wpiąć w instalacje. Z góry dzięki za pomoc.
-
Skrócony opis wybierania głosowego kontaktów w zestawach głośnomówiących
Jutro odkręcę fotel pasażera i będę tego szukał bo juz nie mam nerwów. Wkurzyłem się bardzo jak mnie uświadomiłeś że tam ktoś grzebał i wszystko zwalił. Za dziś bardzo Ci dziękuję
-
Skrócony opis wybierania głosowego kontaktów w zestawach głośnomówiących
Aha No za schowkiem nic takiego nie widzę czyli szukać pod fotelem pasażera ? A ten zielony I czarny kabel w czerwonej kostce to nie one ? Jesteś wielki Co to ta linia K ?
-
Skrócony opis wybierania głosowego kontaktów w zestawach głośnomówiących
O kur.... No to naprawdę ktoś tu namieszałaś A ten moduł jak wyglada
-
Skrócony opis wybierania głosowego kontaktów w zestawach głośnomówiących
-
Skrócony opis wybierania głosowego kontaktów w zestawach głośnomówiących
- Skrócony opis wybierania głosowego kontaktów w zestawach głośnomówiących
- Skrócony opis wybierania głosowego kontaktów w zestawach głośnomówiących
- Skrócony opis wybierania głosowego kontaktów w zestawach głośnomówiących
Jutro wyciągnę bo nie chce wyjść. Wykręcę schowek aby od tyłu je próbować wypchnąć. Porobię zdjęcia i Ci pośle. Może coś wymyślisz. A do tego co mam w bagażniku to tez mi powiesz czy to potrzebne będzie jak zobaczymy tył radia ? Dzieki Wielkie.- Skrócony opis wybierania głosowego kontaktów w zestawach głośnomówiących
- Skrócony opis wybierania głosowego kontaktów w zestawach głośnomówiących
Próbowałem i nic. Jakieś pomysły masz co z tym jest ?- Skrócony opis wybierania głosowego kontaktów w zestawach głośnomówiących
Jak auto kupiłem to było, nie wiem czy było tam dokładane. Może jeszcze dodam że w bagażniku po lewej stronie mam nawigację. A samej nawigacji tez uruchomić nie umie, w tunelu środkowym mam ten panel do obsługi nawigacji. A jak sprawdzic czy mam wyciszone ?- Skrócony opis wybierania głosowego kontaktów w zestawach głośnomówiących
Witajcie. Proszę o pomoc. Radio rms e, łączy się z moim telefonem - samsung a50 i teraz jak dzwonie to ktoś z drugiej strony mnie słyszy ale ja juz nie. Co może być nie tak ? Dodam że na fisie pokazuje mi się kto dzwoni. Jeszcze muszę te ustawienia sprawdzic o których tu piszecie bo na kierownicy to jedynie na lewej rolce przewijam kontakty. Z góry dzięki za jakieś podpowiedzi.- Tylna lampa
Witaj. Dalej nie. Muszę chyba poszukać kumatego elektryka. - Skrócony opis wybierania głosowego kontaktów w zestawach głośnomówiących