Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Hak holowniczy


Wowka

Rekomendowane odpowiedzi

Napewno taki z wypinaną kulą ... nie używasz...wypinasz i nie szpecisz autka :decayed:

ceny - >allegro :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko orginał na allegro kupisz od 400-500 zł,wiązka i gniazdo ok 30-50 zł nowe.Wypinany orginalny hak,Super jakość i nie trzeba nic ciąć, a to podstawa. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ludzie haki chcą zakładac a ja swoj wywalic :gwizdanie: tylko nie chce mi się zderzaka scigać :wallbash: kup sobie orginał bo to jest najlepsza mozliwosc :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MŁODY jak masz orginał to kupię od Ciebie :gwizdanie:

jak się ma co ciągnąć to co mam zrobić....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam dobry serwis co się tym zajmie, a nie allegro. Oni dobiorą wszystko jak trza i dopasują do kieszeni nabywcy. Ja już zakładałem do kilku aut i znam super serwis do tego, więc podejrzewam że w Twojej okolicy też mógłbyś czegoś podobnego poszukać.

W mojej A4 mam hak taki jak koledzy doradzają, czyli odpinany - taki był jak kupiłem. I do tego gniazdo chowane w zderzaku. Nie wiem czy to ori, ale mankamentem właśnie jest gniazdo do którego jest kiepski dostęp, trzeba się nakombinować żeby wtyczkę podłączyć - po kilku razach do opanowania :wink4:

I na koniec nie łapie argumentu kolegów żebyś kupował odpinany, bo jak nie będziesz potrzebował to sobie wypniesz... Z tego co wiem to aktualne przepisy drogowe nie zezwalają na montaż innego, tylko właśnie taki ma być odpinany - to po pierwsze. A po drugie to po co zakładać hak, żeby go zaraz odpinać :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam dobry serwis co się tym zajmie, a nie allegro. Oni dobiorą wszystko jak trza i dopasują do kieszeni nabywcy. Ja już zakładałem do kilku aut i znam super serwis do tego, więc podejrzewam że w Twojej okolicy też mógłbyś czegoś podobnego poszukać.

W mojej A4 mam hak taki jak koledzy doradzają, czyli odpinany - taki był jak kupiłem. I do tego gniazdo chowane w zderzaku. Nie wiem czy to ori, ale mankamentem właśnie jest gniazdo do którego jest kiepski dostęp, trzeba się nakombinować żeby wtyczkę podłączyć - po kilku razach do opanowania :wink4:

I na koniec nie łapie argumentu kolegów żebyś kupował odpinany, bo jak nie będziesz potrzebował to sobie wypniesz... Z tego co wiem to aktualne przepisy drogowe nie zezwalają na montaż innego, tylko właśnie taki ma być odpinany - to po pierwsze. A po drugie to po co zakładać hak, żeby go zaraz odpinać :mysli:

A dowiadywałeś się ile kosztuje dobry markowy hak??? chyba nie i dlatego szukamy na allegro.

A po co odpinany? Bo jest po prostu wygodny.Każdy obecnie hak produkowany jest odpinany.

Tylko jak!! Nie każdy ma odpinaną główkę bo są dużo tańsze przykręcane na dwie śróby.Po to odpinany.Po prostu szybko i wygodnie ,i nie widać że jest zamontowany.Estetyka też się liczy kolego. :)

A po co zakładać hak,aby coś przewieść i schować,Po to jest Hak. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.a4-klub.pl/smf/krakowautomont_haki_przyczepy-t26045.0.html

Waski wiem po co jest hak :decayed: a że jesteśmy z jednego miasta polecam Ci pewien serwis. Jeżeli się okaże że na allegro będzie Ci się bardziej opłacało zwrócę każdy nadszarpnięty mą wypowiedzią honor :)

Co do odpinania to piszę z własnego doświadczenia - ja nie wypinam, bo nie uważam że jakoś szpeci me auto. Pewnie dużo zależy też jak często się go używa - kwestia indywidualnego podejścia o którym raczej nie ma sensu dyskutować :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MŁODY jak masz orginał to kupię od Ciebie :gwizdanie:

jak się ma co ciągnąć to co mam zrobić....

Mam orginaly Audi :> musisz przyjechac i go odkrecić :gwizdanie: i zostawic swoją belkę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy założenie haka do B6 Avant wiąże sie z dodatkowym rezaniem? Mam mozliwość zakupu belki z dopinanym hakiem AL-KO 8E0 807 309D i nie wie czy to dużo zachodu zeby całośc uruchmić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dolacze sie do kolegi powyzej czy ta belke trzeba wymieniac w zderzaku?

A drugie jezeli kupie na allegro i sam zamontuje to czy nie musze przedstawic jakiegos badania z stacji kontroli? Czy oni od tak sobie jak im powiem ze dolozylem hak mi wbija go do dowodu?

Czy duzo jest z tym roboty czy raczej samemu nie ma wiekszego problemu z zalozeniem.

Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dolacze sie do kolegi powyzej czy ta belke trzeba wymieniac w zderzaku?

A drugie jezeli kupie na allegro i sam zamontuje to czy nie musze przedstawic jakiegos badania z stacji kontroli? Czy oni od tak sobie jak im powiem ze dolozylem hak mi wbija go do dowodu?

Czy duzo jest z tym roboty czy raczej samemu nie ma wiekszego problemu z zalozeniem.

Dziekuje

po zamontowaniu haka musisz zrobić badania techniczne owego haka na stacji diagnostycznej,a następnie wbić w urzędzie komunikacji go do dowodu rejestracyjnego :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy potrzeba jakichs specjalnych narzedzi do tego celu ay go zamontowac? Mam pojecie o pracach przy samochodzie ale nie widzialem nigdy od spodu A4 jak to tam wyglada z tym mocowaniem haka.

I rozumiem ze oprocz owego haka obowiazkowo potrzebuje tej belki zderzaka.Dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Patrzac na allegro mam pytanie bo sa haki oryginalne i obydwa sa do Avanta ( tak twierdza sprzedawcy bo dzwonilem i pasuja oba podobno do B6) lecz na oko widac róznice- czy oba nadaja sie do kombiaka?

http://moto.allegro.pl/item660062597_hak_audi_a4.html

http://moto.allegro.pl/item659978537_hak_holowniczy_audi_a4_94_01_orginal_wypinany.html

I jeszcze jedno czy sa jakies fabryczne otwory w ktorych je mozna zamontowac czy potrzeba jest wiercenia.

Dziekuje za wszelkie info. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tej drugiej aukcji jest napisane że "PASUJE DO ROCZNIKOW 94-01" :gwizdanie:

Tak wiem ale przy rozmowie gosc stwierdzil ze do B6 tez podejdzie.

Ja mu nie wierze.

A jak odnosnie montowania haka jak pisalem 2 posty wyzej?

Moze ktos cos wie. Dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W karoseri samochodu są ori otwory do mocowania haka holowniczego :good: a co do tych aukcji to ten drugi to ori Westfalia z a4 b5 ,a z tego co wiem w a4 b6 montowane były Orisy :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...