Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mmm97

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mmm97

  1. Siemka, mam problem z autkiem chodzić chodzi ale jednak siedzi w głowie byłem na chipie wyszyło tylko 110 koni podnieśli do 140 wiem jak lipny tuner ze mi to i tak zrobił ale autko dymiło tak samo przed jak i po zero różnicy jak przegazowuje go powyżej 2 tyś obrotów to jest dymek czarny jak odpalę to pojawia sie siwy ale to tylko czasami i po 5 s znika no i jak mocniej depne lub bardziej raptownie powyzej 2 tys to widzę dym lecz szybko znika. silnik ładnie równo pracuje ubytków oleju to ze 100ml na 10 tyś km płyn chłodniczy w normie tyle co uleci to mam go w nogach ciepłego powietrza nie było wymieniłem ale cieknie z rurki uszczelka coś nie dochodzi a juz kupiłem i w aso i normalnie ale nic nie dało i muszę sie za to zabrać kiedyś ale to ubytek 10ml na 3 tyś km lub rurki wymienić od nagrzewnicy ale mniejsza o to wymieniłem filtr powietrza, paliwa , turbo regenerowane bo odcinało i dopiero łapało po ponownym odpaleniu autka, uszczelnienie vacum oraz pomiędzy silnikiem a skrzynia uszczelka chłodnica nowa bo wąż wyrwało od multitronica to i od razu olej dpf i egr usunięte poprzedni właściciel to juz uczynił szczelność ma mechanik sprawdzał tu znalazłem filmik https://filmy.elektroda.pl/86_1469734862.mp4 u mnie jest tak samo jak delikatnie pod górkę cofam to tez sie pojawia :/ nie wiem dokładnie które logi zrobić może ktoś coś podpowie i pomoże je rozczytać? lub ktoś zerknie jestem z okolic Ostrowca Św/Sandomierza z góry dzięki pomoc
  2. Siemka posiadam audi a4 b7 2.0 tdi bpw multitronic rok 2006

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.