Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Automat23

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Automat23

  1. Podczas ruszania słyszę takie dziwne dźwięki jakby wybiegające z tych okolic które po czasie ustają dlatego się trochę martwię co to może byc.
  2. Witam. Nie wiem czy temat w odpowiednim dziale zamieściłem aczkolwiek nie znalazłem żadnego innego odpowiedniego. Czy orientuje się ktoś co może wyciekać z dołu tak jakby błotnika od strony kierowcy? Stale zostaje tam jakaś plama. Wszystkie widoczne płyny po otwarciu maski mają stan odpowiedni. (Plame mniej więcej oznaczyłem markerem - zwykle właśnie występuje ona w tamtym miejscu ) .
  3. Witam. Panowie czy w audi a4 b6 1.8T jest możliwość demontażu plastikowej osłony hamulca ręcznego bez demontażu całego tunelu ? (tej zaznaczonej na rysunku) Strasznie mi "trzaska" plastik, próbowałem już silikonem w spreyu ale nie pomógł , chciałbym to wyjąć aby móc nakleić filc na wewnętrznej części tunelu do której bez wyjęcia osłony hamulca nie mam jak się dostać.
  4. Po wymianie napiszę czy problem ustąpił.
  5. Poziom płynu wzrasta o 2-3 cm. Robiłem test UPG - wyszedł negatywnie. Chyba jedyna przyczyna to wadliwy ten zaworek przelewowy.
  6. Zdaje sobie z tego sprawę że musi być coś nie halo ale wycieka ciurkiem tym "zaworkiem" pod zbiorniczkiem. Zamówiłem nowy zbiornik - innego rozwiązania chyba nie widzę. Ten musi mieć jakiś już zepsuty ten "zawór" .
  7. Sugerujesz kupić nowy zbiorniczek wyrównawczy?
  8. Właśnie nie. Poziom utrzymuje się może koło 0,7 cm nad minimum i chcąc dolać więcej automatycznie wycieka tym króćcem upustowym.
  9. Witam wszystkich. Czy to normalne , iż przy dolewaniu płynu chłodniczego do zbiorniczka na zimnym silniku płyn momentalnie wycieka "ciurkiem" dolnym króccem zbiorniczka wyrównawczego chłodnicy? (prawdopodobnie z tego zaworu upustowego pod zbiorniczkiem). Pozdrawiam.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.